Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Big Farm Çiftlik Oyunu
27
Nisan
2017

E
ski dönemlerde büyüklerimizin oynadığı çelik çomak gibi oyunlar tarihe gömülmek üzere çünkü günümüz internet sektöründe oldukça fazla önem taşıyan online oyunlar gençler ve çocuklar arasında oldukça fazla ün salmıştır. Çağ internet çağı olması halinde önceki dönemlerde büyüklerimizin zor ve zahmetli tarla bahçe hayvan işlerini gerçek hayatta uygularken şimdi ise sanal alem de bir eğlence oyunu haline gelmiştir. Böylelikle artık gençlerin eski dönemler de yaşanan hayatları yeniden yaşama zevkini bu oyunla bulmaktadır. Oyun oldukça eğlenceli ve grafik tasarımı olarak renkli fakat sade ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Hal böyle olması sebebi ile bu oyunu oynamak isteyenler kolaylıkla istenilen sekmeye ulaşabilmektedir. Oyun beğenisi 5 yıldızı almaktadır. Bu sebep ile oldukça tıklanan bir oyundur. Kaliteli ve güvenilir olan Big farm çiftlik oyunu tek hedefinin oynayanları memnun etmek olduğunu kanıtlamaktadır. Üyelik istemeyen oyun çeşitleri arasında yer almaktadır.

Big Farm Çiftlik Oyununun Özellikleri


Big Farm çiftlik oyununun özellikleri hakkında bahsetmek gerekirse eğer oyun oldukça insana zevk veren hem kolay ulaşabilir sekmelere sahip olması nedeni ile oyun oynayanlar sorunsuz bil halde oyunlarını tamamlayabilmektedir. Oyunun içinde sevimli hayvanlar, şirin binalar, gerçekçi bitkiler kullanılmaktadır. Oyunda ürün yetiştirme hayvan besleme gibi çocuklara görevler verilerek sahiplenme duygusunu geliştiren bir oyundur. Aynı zamanda çocukların gelişimine büyük katkıda bulunmaktadır. Big farm şiddet içermeyen bir oyun olması nedeni ile her yaşta oynanabilecek tarz oyunlar arasında yer almaktadır. Aynı zaman da çok sayıda teferruatlı çok çeşitli ürün ve üretim basamağı içeren ekonomi sistemi bulunmaktadır.

Big Farm Çiftlik Oyunu Nasıl Oynanır ?


Big farm çiftlik oyunu nasıl oynanır gibi çelişkiler için verilecek cevaplar Çiftlik oyunun da gün görüldüğü kadar kolay geçmiyor yapılması gereken günlük işler bakımı olan hayvanlar ilgilenilmesi gereken binalar bulunmaktadır tam anlamıyla sorumluluk gerektiren bir oyundur. Tarlalarda mahsul yetiştirip bunların karşılığında belli bir miktar para kazancı olması da yapılan işin karşılığıdır. Bu parayı iyi değerlendirmek için çiftliğe gereken eksik olanları almak gerekir veya elinde olan hayvanları tarlaları ağaçları veya binaları bu para yardımı ile çoğaltabilirsiniz ne kadar büyük bir çiftlik yaparsanız oyun da bir o kadar eğlenceli olacaktır. Tabi ki çiftlik büyüyünce görevlerde çoğalacaktır her yeri kontrol edebilme aşamasına gelecekseniz oyunu kapattığınıza bile aklınız sürekli oyunda kalacaktır çünkü artık günlük hayat dışında bir de sanal alemde sorumluluğu olan bir çiftliğiniz var olacaktır. Tarlaların ekilmesi sürülmesi çıkan hasılatı satıp parayı değerlendirme hayvanların bakımı ve onları verdiği ürünler hakkında her şeyi öğrenmemizi sağlayacak bir oyundur. Çalışan işçileri görevlendirmek önemlidir. Görevini yapmayan işçiler greve başlar.

Big farm çiftlik oyununu kimler oynayabilir.


Bu oyunu her yaştaki insanlar oynayabilir yaşlılar gerçek hayatta yaptıklarını bu şekilde oyunun için minyatür insan ve figürlerle oynatılması onlar için oldukça keyifli bir oyundur. Tek fark onlar için gerçek hayatta bu kadar zor olan işler sadece bilgisayarın fare yardımı ile yapılması onlar için komik bir durumdur ne yazık ki gerçek hayatta bu kadar basit değil genç yaştaki insanlar için olay daha da faklıdır. Onlar kendinden yaşı daha büyük olan insanlar kadar bilgili olmadıkları için oyunu daha çok heyecan,  merak ve istekle oynarlar çünkü her yaptıkları görevde yeni işler öğrenirler gerçek hayatta yapmamış olsalar bile bu oyun onları gerçek hayat kadar bilgi sahibi yapacaktır. Demek istediğim şudur ki bu oyunu en küçük yaşlardan tutun büyüklerimize kadar çoluk çocuk dede torun herkes oynayabilir. Böylelikle big farm çiftlik oyunu kimler oynayabilir gibi çelişkiler de yok olmaktadır.

 

Bigfarm için seviye yükseltme ve Para yükleme.

Bigfarm oyununda seviye yükseltmek için altın satın almalısınız. İtemshop sayfasında 2500 altın TL 3,59  , 6500 altın TL 8,99 , 15000 Altın TL 17,99 olarak satın alınıyor. Ödeme yöntemi olarak kullanabilceğiniz seçenekler için sayfayı ziyaret edin. Hemen ‘paykasa satın al’ Oyunlardaki etkinliğinizi arttırmaya devam et.

Admin
  • 313 Views
  • 
    Yorum Yapabilirsiniz