Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Cashixir Kart
Cashixir Kart

Cashixir Kart Nedir?

Cashixir kart, aslen elektronik bir ödeme çeşididir. Elektronik ödeme kavramının içerisinde ise, belli bir hesap oluşturulur. Bu hesaba önceden belirlenen limitler dahilinde para yüklenmesi ve bu uygulama ile ön ödeme sisteminin gerçekleştirilmesi bulunmaktadır. Diğer bir ifade ile cashixir satın alınan ön ödemeli elektronik sistemdir. Kart satın alınma işlemlerinde bayiler tarafından belirlenen limitlere göre işlem gerçekleştirilmektedir.

Cashixir Kart Nasıl Alınır?

Cashixir karta sahip olmak isteyenler, bayiler üzerinden cashixir kart satın al işlemini yapmak zorundadır. Doğru ve yetkili resmi bir bayinin seçilmesi, son derece önemlidir. Bayiler ile irtibata geçilmesi halinde, talepte bulunanlara istenilen limit dahilinde havale yapılması söylenmektedir. Bayi tarafından bildirilen hesaba havale yapılır. Cashixir istenilen limit oranında kart oluşturulmakta ve elde edilen 16 haneli rakamsal değerleri içeren pin kodu, kart sahiplerine iletilmektedir. Bu pin kodu yapılacak alış verişlerde kullanılacak olan anahtar olarak ifade edilmektedir.

Cashixir Kart Nasıl Kullanılır?

Cashixir kart kullanımı son derece hızlı, güvenilir ve kolay bir işlemdir. Her hangi bir online alış veriş mağazasına ya da para transferi yapılmak istenen siteye girildiğinde; ödeme seçeneği olarak cashixir kart seçeneği tercih edilmelidir. Cashixir almak için belirlendikten sonra, ilgili haneye 16 haneli pin kodunun girilmesi ve işlemin onaylanması yeterlidir. İşlemin onaylanması, alış veriş bedelinin anında ödendiği ya da para transfer işleminin anında gerçekleştiği anlamına gelecektir.

Cashixir Kart Nerelerde Kullanılır?

Cashixir kart, bir kredi kartı ya da bir banka hesabı gibi kullanım alanına sahip bir ödeme gerecidir. Dünya genelinde binlerce online alış veriş mağazasında güvenli ve rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Online alış veriş mağazalarının haricinde, oyun sitelerinde de bir ödeme gereci olarak kabul edilmektedir. Şahsi hesaplara para aktarılmasında bu yöntemin kullanılmasını sağlayan birçok oyun sitesi bulunmaktadır.

Cashixir Kart Avantajları Nelerdir?

Ön ödemeli elektronik sistem olan cashixir kart kullanımı, kullananlara birçok avantaj sağlamaktadır. En belirgin avantajı kartın güvenilir bir ödeme aracı olmasıdır. Kart sadece pin kodu sistemi ile ödeme gerçekleştirdiğinden, her hangi bir kişisel bilgi paylaşımı söz konusu olmamaktadır. Bu sayede zararlı yazılımların, başta kredi kartı bilgileri olmak üzere, kişisel bilgileri ele geçirmesi durumu da ortaya çıkmamaktadır.

Diğer avantajları arasında, hiçbir ek ücret alınmaması yer almaktadır. Klasik banka kartları ya da kredi kartlarında kart ücreti  yıllık işlem ücreti, gecikme faizi, limit aşım ücreti gibi ek ücretler talep edilir. Cashixir kartta hiçbir ek ücret bulunmamaktadır. Limit aşım gibi bir sorunun yaşanmaması, kaybolma veya çalınma gibi problemler ile karşılaşılmaması gibi özelliklerde, kullanıcı avantajları olarak görülmektedir. Ayrıca, yapılan para transferi ve alış veriş ödeme işlemlerinin anında gerçekleşiyor. Cashixir kartın önemli bir özellik olarak kart alan sahiplerine sunulmaktadır.

Cashixir Kullanım Alanları Nerelerdir?

Cashixir Online oynanan oyunlarda, Facebook oyunlarında, Müzik satın alma sitelerinde geçerli bir ödeme yöntemidir. Kredi kartı veya nakit olayına ihtiyaç duymayan elektronik ödeme yöntemleri arasında önemli rol oynamaktadır.