Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Gizlilik Politikası Şartları

Gizlilik Politikası Şartları – Bozo Kart

P
aykasa Türkiye yetkili bayisi olarak firmamızın sizlere sunmuş olduğu online Paykasa satın alma hizmetinde buluşma noktamız olan web sitemizin güvenliği 256 Bit Rapid SSL Sertifikası koruma altındadır. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm kart alışverişler ve yazışmalar 256 Bit şifreleme yöntemiyle üst düzey güvenlik duvarı oluşturularak ve şifrelenerek korunmaktadır. Kullanmış olduğumuz SSL sertifikaları genel işleyiş olarak mevcut verilerin akışını son derece güvenilir bir alanda özel olarak şifreleyerek ilgili adrese ulaşana dek koruyamaya ve sistemde yer alan pin kodu, kredi kartı ve diğer ödeme bilgilerinin gizliliği görevini yerine getirmektedir. Online olarak hizmet aldığınız sitemizde kart satın almanız esnasında Canlı Destek bölümünde paylaşmış olduğunuz tüm konuşmalar 256 Bit SSL ile şifrelenerek koruma altında tutulmaktadır.

Dünya üzerinde kabul gören Paykasa kart

Dünya üzerinde kabul gören Paykasa kart en güvenli bulunan ve tercih edilen ödeme yöntemidir. Paykasa kart kullanarak yapacak olduğunuz alışverişlerde yapmanız gereken sadece ödeme noktasına Paykasa pin kodunu girmeniz ve ödeme işlemini tamamlamanız yeterli olacaktır. Bu işlemler esnasında hiçbir sebebe dayanarak kişisel bilgileriniz olan ad, soyad, kimlik no yada kredi kartı bilgilerinizi belirtmeniz gerekmemektedir. Bu işleyişe bağlı olarak 3. şahıslarında tarafınızdan bilgi aktarımı olmadığı sürece kişisel bilgilerinize erişim durumu söz konusu değildir. Güvenlik konusunda üst düzey imkanlar dahilinde kullanımı söz konusu olan Paykasa ile geçerli olduğu her noktada sorunsuz işlem sağlayabilirsiniz.

Türkiye Paykasa yetkili bayii

Türkiye Paykasa yetkili bayii olarak hizmet sağlarken, amaç edinmiş olduğumuz bilgi güvenliğini sağlamak amaçlı sitemizde 256 Bit şifreleme sizlerin bizlerle yapmış olduğu görüşmeler, aktarmış olduğunuz bilgiler ve esas olarak sizlere iletilmek adına bekleyen Paykasa satın alınan pin kodlarının saklanması için her daim kullanılmaktadır. Pin kodu gönderim aşamasında mevcut şifreleme üç aşamalı olarak çözümlenmekte ve pin kodu üç aşama sonrasında tarafınıza size iletilene dek kimsenin görme imkanı olmadan mesaj ile gönderilmektedir. Kısa mesaj ile tarafınıza iletilen pin kodunun sizden başka bir kişi tarafından görüntülenme imkanı bulunmamaktadır. Bu nedenle bu süreç aşamasında pin kodunun güvenliği, 3. Şahıslara karşı korunması ve saklanması tamamen sizlerin sorumluluğundadır. Aynı şekilde pin kodunun silinmesi veya herhangi bir şekilde kaybolması gibi yükümlülükler tamamen müşterinin sorumluluğu altındadır.

1 yıllık kullanım süresi

Satın almış olduğunuz pin kodunun 1 yıllık kullanım süresi bulunmaktadır. Bu süre Kısa mesajın tarafınıza iletildiği tarih ve saat itibariyle başlamakta ve 1 yıl sonrasına kadar geçerliliği devam etmektedir. Bizler sizlere ilettiğimiz pin kodunun tarafımızdan ve tüm çalışanlarımız tarafından görüntülenme, doğrulama veya tarafınıza tekrar iletilme durumu söz konusu değildir. Bu nedenle sizlerin koruması altında olan Paykasa pin kodunuzun yeniden talep etme durumunuz bulunmamaktadır.

Paykasa satış kurallarına bağlıdır

Tüm yetki ve belgelere sahip olan sitemizden alışverişleriniz tamamen güvenilirlik unsurları yerine getirilerek ve gerekli Paykasa satış kurallarına bağlı olarak hizmet sağlamaktadır. Bu süreçte ihtiyacınız olan tüm bilgilendirmeyi ve anlık desteği Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile edinmeniz mümkündür. Tarafımıza yapacağınız ödemelerin ve bu ödemeler için kullanmış olduğunuz bilgilerin saklanması esastır. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmeler kayıt altında olup, tüm soru ve sorunlarınızda yetkili temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik ve kullanım şartları

Sitemiz üzerinden yapacağınız her alışverişinizde bu gizlilik ve kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır ve satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir. Kartın kullanıldığı site ve diğer alışveriş noktalarında yaşanacak olan sorunlar ve yasal yükümlülüklerden sitemiz sorumlu değildir.Güvenilir ve hızlı alışveriş aracı Paykasa ile yapacağınız alışverişleriniz için yetkili bayilerden satın alma işlemi sağlamanız önemlidir. Bizler sizlerin beklentilerine cevap vermek ve güvenilir alışveriş yapabilmenizi her daim mümkün kılmak için hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Keyifli Alışverişler Dileriz.