Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

İkariam oyunu
05
Haziran
2017

İkariam

İnternet üzerinden oynanan oyunlar genellikle farklı kategoriler ile oyunculara sunulmaktadır en çok rabet gören oyunlar ise online olarak hizmet veren oyunları içermektedir. O neden ile internet sektörü günden güne kendisini daha fazla geliştirmektedir. Sade ve kullanışlı ara yüzü ile her zaman istenilen sekmeye rahatça ulaşabilme imkanı sağlamaktadır aynı zamanda sunulan oyun içerisinde oyun içeriği gayet eğlenceli keyif verici ve aksiyon içermektedir. Oyuna katılan oyuncular maceradan maceraya sürüklenerek oyun sıkıcı bir hal almaktan çıkmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan ikariam her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ilk hedefleri arasında tutmaktadır. Türkiye de ve yurt dışında oldukça rabet görmektedir. Bu yönü İle çok fazla ün salan ikariam her zaman oyunculara keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır. Çok mu meraklısın? İkariam oyun senin gibi meraklı kaşiflerin oyunu tam sana göre çok şaşırtıcı olaylar inşa ve grafikler seni bekliyor. Ekonomi işiyle çokta ilgilenmeyen biri olabilirsin fakat bu oyunda birçok alanda ekonomi ve savaşlarla iç içe olacaksın buna hazırsan başlayalım.

İkariamının içeriği nedir?

İkariam içeriği nedir gibi kararsızlıklar oluşmaması için gerekli açıklamalar şöyledir. Gayet Kolay anlaşılır bir içeriğe sahiptir. Karada ve su da birçok savaşlar karşına çıkacaksın. Bu savaşlarla oldukça mücadele etmen gerekecek sana yardımcı olmak için gemileri kullanabilirsin. Adaların dindarlığını arttırmak sana güç kazandıracaktır. İnşaatlar için ise mermerler çok önemlidir. Fazlasıyla inşa ve strateji türü tarayıcı türü içermektedir. Sunduğu opsiyonlar ile birçok oyun içeriğinde çeşitlilik imkanı sağlamaktadır. En çok bu yönü ile sevilen ikariam 9 yönetim şekli arasından her hangi biri tercih edilmektedir. Her seçilen adada özel bonuslar elde etme imkanı sunmaktadır. Sunulan bonuslar sayesinde oyuncular kazançlarını arttırabilme imkanları bulmaktadırlar. Oyuncular için önemli olan bonus imkanlarını yüksek tutan ikariam her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. Her adanın değişik bonus imkanları bulunmaktadır böylelikle her ada da kazanç imkanlarını daha fazla oranlara çıkarmak için birçok opsiyonlar sunulmaktadır. İkariamın oyunculara sunmakta olduğu tavsiyeleri ise şarap odalarından başlamak size yarar sağlayacaktır. Şarap seçtiğiniz takdirde nüfus artışlarında yükselme çok daha kolay olacaktır.

ikariam Adalarında bulunan mucize türleri

Bu oyun içeriğinde 8 adet farklı farklı mucizeler kullanılabilmektedir. İkariam adalarında bulunan mucize türleri oyun içeriğinde her ada da farklı bonus imkanları sunulduğu için kazanç oranları artabilmektedir. Mucizeler yunan tanrılarına dayanmaktadır. Aresin mucizesi askerlerin moralini yüksek tutmaktadır. Hermesin mucizesi ise ticareti ve ürün aktarımlarını hızlandırmaktır. Hermesin ve ve aresin mucizeleri dışında birçok Yunanlıların mucizelerine de yer verilmektedir. Her birinin düşünceleri ve yapmak istediği hedefleri farklıdır. Bunların yanı sıra korsan puanları toplamakta oyun için oldukça önemlidir. Oyunun ilerleyen seyrinde kristal adaları da önem kazanmaktadır. Kristal adaların önemi diğer rakiplerden geriye kalmamak içindir. Korsan puanları için özel sıralamalarda yer almaktadır.

İkariamine  mobil ile giriş imkanı

İkariam mobil ile giriş imkanı bilgisayar ve tabletlerde bulunan tüm özellikleri içeriğinde taşımaktadır. Her yerde sunulan oyundan faydalanabilme imkanı sunulmaktadır. Bu yönü ise tercihe edilebilirliğini arttırmaktadır. Her yaş genelinin ve daha çok genç nüfus genelinin tercihleri arasında yer almaktadır. Mobil cihazlarda da sade ve kullanışlı ara yüz kullanılmakta olduğu için oyuncular rahatlıkla istedikleri sekmeye ulaşabilmektedir. Mobil cihazlar ile giriş yapabilmek ise oldukça rahat ve kolay olmaktadır. Mobil cihazlar ile oyun sitesine giriş yapabilmek için mobil cihazlar da bulunan web adresine site adını yazmak yeterli olacaktır. Aynı zaman da oyunculara sunulan imkanlar bu kadarla yeterli kalmamaktadır. Oyun anlatımları ve kolay kullanımı sayesinde ilk kez oyunu oynamak isteyen oyuncular rahatlıkla oynamak istediği oyunu kavrama imkanları sunulmaktadır.

İkariam Oyununa Paykasa ile Altın Yükleme

Eğer online oyunlarda ileri seviyelere gitmek isterseniz oyuncular bilir çok uğraşmak çok çaba sarfetmek gerekir. Fakat bilindiği gibi oyun yapımcıları oyunlarda işleri kolaylaştırmak için altın kazanmayı veya satın aldığınız çipler ile altın yükleyip gerekli araçları almanızı sağlıyorlar. Paykasa tamda burda online oyunlarda devreye girer. ikariam oyunu gibi online oyunlarda ileri seviye oyuncu olmanız için paykasa ile çip satın alabilir. Oyun sitenize yükleme yaptıktan sonra diğer oyunculardan her zaman 1 adım ileride olursunuz. Hemen paykasa satın al fırsatlardan yararlan.

Admin
  • 229 Views
  • 
    Yorum Yapabilirsiniz