Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al
12
Ocak
2016

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al;Güvenli ödeme şekli olarak kabul edilen günümüz kredi kartlarının yerine kullanılmaya başlanan Paykasa karttır. Her geçen gün daha fazla birey tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. İnternet üzerinden hizmet sunan çoğu firma, Oyun sitesi güvenli alış veriş. Yeni nesil temsilcisi olan Paykasa ödeme sistemini sitelerine adapte etmiştir.

Ön ödeme sistemi olarak tanımlanan Paykasanın alım işlemlerinde, mevduat hesabı ile Paykasa al seçeneği ön plana çıkmaktadır. Satın alınan Paykasalar, dijital kimlik olarak ifade edilen pin kodları ile alış verişe hazır hale getirilmektedir. Yapılan ön yükleme miktarı kadar alış veriş yapılmasına imkân sağlamaktadır.

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa sahibi olmak isteyenler, internet üzerinden bu hizmeti sunan kuruluşlara ulaşmak zorundadır. Bayi olarak nitelendirilen bu hizmet sunucularından hızlı ve güvenli bir şekilde mevduat hesabı ile Paykasa al işlemi yapılabilmektedir. Mevduat hesabı bilindiği üzere bireylerin bankada tanımlı olan kişisel hesaplarıdır. Bu hesapların içerisinde alınması düşünülen Paykasa bedeli kadar para bulunması halinde, işlemler seri bir şekilde yerine getirilmektedir.

İlgili bayilere ulaşmak ve bu bayiler ile irtibata geçmek, alım işlemlerinde önceliği meydana getirmektedir. Müşteri hizmetleri olarak bilinen bayi temsilcileri ile yapılan görüşmelerde dikkat edilmelidir. Alınması düşünülen ya da ön ödeme yapılması düşünülen bedel, ilgili bayinin hesaplarına aktarılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus; Mevduat hesabından gönderilecek olan ön ödeme bedelinin kişi hesaplarına değil, şirket hesaplarına aktarıldığının kontrol edilmesidir.

İnternet üzerinden Paykasa satımı konusunda hizmet sunduğunu söyleyen, dolandırıcı olarak nitelendirilen bireyler bulunmaktadır. Muhatap olunacak kişinin birey değil bir şirket olması konusunda dikkatli davranılması gerekmektedir.

Miktarı belirlenen Paykasa satın almak

Miktarı belirlenen Paykasa satın almak için gerekli olan bedel; Paykasa kart bayisi konumunda olan işletmenin hesap numarasına TL olarak mevduat hesabından havale edilir. Havale işlemi gerçekleştikten ve Paykasa bayi tarafından paranın hesaba geçtiği onaylandıktan sonra, ihtiyaç sahiplerine dijital şifre gönderilmektedir. Gönderilen dijital şifre, alış verişlerde kullanılacak olan pin kodu olarak ifade edilmektedir.

Dijital şifrenin gönderilmesi, işlemin tamamlandığı ve müracaat eden şahsın artık Paykasa kartının olduğu anlamına gelmektedir. Bu aşamadan sonra binlerce mağaza üzerinde alış veriş yapılabilir. Hizmeti destekleyen tüm oyun sitelerinde var olan oyunlara ya da diğer aktivitelere katılına bilinir.

Mevduat Hesabı ile Alınan Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartına sahip olanlar ve bu karta sahip olmak için mevduat hesabı ile Paykasa al seçeneğini kullananlar; dijital pin kodunun tanımlanmasından sonra hizmet sunan tüm platformlarda işlem yapma ya da alış veriş yapma imkânına sahip olurlar.

Hiçbir şekilde kişisel bilgileri kullanılmamakta olup, sadece pin numaraları işlemlerde kullanılmaktadır. Oyun sitelerinde ya da alış veriş sitelerinde ödeme şekli olarak Paykasa tercih edilmeli. Açılan ödeme ekranında ilgili hanelere, bayiler tarafından gönderilen pin kodları girilmelidir.

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al

Son düzenlenme: 20 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
One Comment to "Mevduat Hesabı ile Paykasa Al"
  1. Yasin ikiz dedi ki:

    Kart alacagim.

Yorum Yapabilirsin.