Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al
12
Ocak
2016

M
evduat Hesabı ile Paykasa Al;Güvenli ödeme şekli olarak kabul edilen günümüz kredi kartlarının yerine kullanılmaya başlanan Paykasa karttır. Her geçen gün daha fazla birey tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. İnternet üzerinden hizmet sunan çoğu firma, Oyun sitesi güvenli alış veriş. Yeni nesil temsilcisi olan Paykasa ödeme sistemini sitelerine adapte etmiştir.

Ön ödeme sistemi olarak tanımlanan Paykasanın alım işlemlerinde, mevduat hesabı ile Paykasa al seçeneği ön plana çıkmaktadır. Satın alınan Paykasalar, dijital kimlik olarak ifade edilen pin kodları ile alış verişe hazır hale getirilmektedir. Yapılan ön yükleme miktarı kadar alış veriş yapılmasına imkân sağlamaktadır.

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Paykasa sahibi olmak isteyenler, internet üzerinden bu hizmeti sunan kuruluşlara ulaşmak zorundadır. Bayi olarak nitelendirilen bu hizmet sunucularından hızlı ve güvenli bir şekilde mevduat hesabı ile Paykasa al işlemi yapılabilmektedir. Mevduat hesabı bilindiği üzere bireylerin bankada tanımlı olan kişisel hesaplarıdır. Bu hesapların içerisinde alınması düşünülen Paykasa bedeli kadar para bulunması halinde, işlemler seri bir şekilde yerine getirilmektedir.

Mevduat hesabından alınırmı?

İlgili bayilere ulaşmak ve bu bayiler ile irtibata geçmek, alım işlemlerinde önceliği meydana getirmektedir. Müşteri hizmetleri olarak bilinen bayi temsilcileri ile yapılan görüşmelerde dikkat edilmelidir. Alınması düşünülen ya da ön ödeme yapılması düşünülen bedel, ilgili bayinin hesaplarına aktarılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus; Mevduat hesabından gönderilecek olan ön ödeme bedelinin kişi hesaplarına değil, şirket hesaplarına aktarıldığının kontrol edilmesidir. İnternet üzerinden Paykasa satımı konusunda hizmet sunduğunu söyleyen, dolandırıcı olarak nitelendirilen bireyler bulunmaktadır. Muhatap olunacak kişinin birey değil bir şirket olması konusunda dikkatli davranılması gerekmektedir.

Miktarı belirlenen Paykasa satın almak

Miktarı belirlenen Paykasa satın almak için gerekli olan bedel; Paykasa kart bayisi konumunda olan işletmenin hesap numarasına TL olarak mevduat hesabından havale edilir. Havale işlemi gerçekleştikten ve Paykasa bayi tarafından paranın hesaba geçtiği onaylandıktan sonra, ihtiyaç sahiplerine dijital şifre gönderilmektedir. Gönderilen dijital şifre, alış verişlerde kullanılacak olan pin kodu olarak ifade edilmektedir. Dijital şifrenin gönderilmesi, işlemin tamamlandığı ve müracaat eden şahsın artık Paykasa kartının olduğu anlamına gelmektedir. Bu aşamadan sonra binlerce mağaza üzerinde alış veriş yapılabilir. Hizmeti destekleyen tüm oyun sitelerinde var olan oyunlara ya da diğer aktivitelere katılına bilinir.

Mevduat Hesabı ile Alınan Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartına sahip olanlar ve bu karta sahip olmak için mevduat hesabı ile Paykasa al seçeneğini kullananlar; dijital pin kodunun tanımlanmasından sonra hizmet sunan tüm platformlarda işlem yapma ya da alış veriş yapma imkânına sahip olurlar. Hiçbir şekilde kişisel bilgileri kullanılmamakta olup, sadece pin numaraları işlemlerde kullanılmaktadır. Oyun sitelerinde ya da alış veriş sitelerinde ödeme şekli olarak Paykasa tercih edilmeli. Açılan ödeme ekranında ilgili hanelere, bayiler tarafından gönderilen pin kodları girilmelidir.

Geçmişten Günümüze Paykasa Kart

2000’li yılların başında insanların internete olan bağımlılıkları artmış ve bazı alışveriş siteleri hizmete girmiştir. Günümüzde ki bazı büyük internet siteleri bunlara örnek verebiliriz. Ebay, Amazon, Gitti gidiyor gibi. Bu siteler zamanla kredi kartını kullanma gibi bir ödeme yöntemi bütünleşmiş etmiş sitelerine ve müşteri toplamışlardır. Geçen Süre zarfında bazı dolandırılma olayları artınca, sektör değişik ödeme alternatifleri arayışına girmiştir. Ön ödemeli ve bizlere pay pal, liberty reserve, webmoney ve Paykasa al seçeneklerini sunmuştur. Bu ödeme yöntemlerinden en güvenilir tartışılmaz Paykasa karttır. Hiç bir kimlik bilgisi ve kart detayı istemeyen Paykasa kartlar Türkiye’de sadece internet ortamından havale yöntemi ile temin edebilirsiniz. Genel özellikler olarak, içlerinde istenilen miktar konulan Euro ve us bazlı 19 haneli sayılardan oluşan bir sanal karttır diyebiliriz. Kullanım olarak, sadece alınan sayıların alışveriş yapacağımız ilgili kısma girmememiz yeterlidir. Sonrasında bulunan bakiye Paykasa bakiyenizden otomatik düşecektir.

Paykasa kart üzerindeki 19 haneli sayı

Satış yapılan pek çok alışveriş sitesinde öncelik olarak kredi kartı kullanımı desteklenmektedir. Bunun asıl nedeni günümüzde ki hemen hemen herkesin kart sahibi olmasıdır. İnternet ortamında bazen kredi kartı kullanımı riskli sonuçlar çıkarabildiği gibi bankadan da onay alınmama gibi durumlarda sorun teşkil edebilir. Alternatif ödeme yöntemi olan Paykasa kart bu sorunları çözmek için piyasaya çıkmıştır diyebiliyoruz. Her hangi bir kimlik bilgilerinizi ve kart detaylarını girmez sadece Paykasa kart üzerindeki 19 haneli sayıyı girip alış veriş yapabilirsin. Son dönemde oldukça yaygınlaşmış risksiz bir sistemdir.

Paykasa kart, birçok sorunun çözümünde kolaylıklar sağlamaktadır


Genellikle Türkiye içinde dışarıda bulunmayan bu kart şimdilik sadece internet ortamından temin edilmektedir. Komisyoncu firmalardan veya şahıslardan temin edebileceğiniz kartlar içlerinde değişik meblağlar bulundurabilir. Buradan da anlıyorsunuz ki Paykasa kart istenilen miktar kadar temin edilebilir. Bu kadar fazla avantaja sahip olan bir sanal kart çeşidi olan Paykasa kart, birçok sorunun çözümünde müşterilerin kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapılan çevrimiçi ticarette en önemli önceliklerden birisi güvenliktir. Firmalar için güvenli olduğu için önemini katlayarak arttıran Paykasa al, yabancı siteler için de geçerli olmaktadır. Zaten daha çok yabancı sitelerde bulunan Paykasa kart ile ödeme seçeneği, yaygınlığını her gün biraz daha arttırmaktadır. Gelecek ile ilgili yapılan tahminlere bakıldığında, Paykasa kart tarafından sağlanan hizmetlerin, yaygın olaraka kullanılacak. Paykasa alımı çok daha artacağı ve milyonlarca insanın daha bu kartı kullanacağı yönünde olmaktadır. Şimdiden temin edeceğiniz bir Paykasa kart, hem internette güvende olmanıza fayda sağlayacak hem de geleceğin teknolojisini şimdiden kullanmış olacaksınız.


Bir Yorum var "Mevduat Hesabı ile Paykasa Al"
  1. Yasin ikiz dedi ki:

    Kart alacagim.

Yorum Yapabilirsiniz