Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
03
Aralık
2016

P
aykasa alırken nelere dikkat edilmeli; Paykasa kart internet üzerinde sanal olarak satılan bir karttır. Online olması sebebi ile her ne kadar güvenli ödeme yöntemi lansmanını üzerinde taşısa da ; satışı esnasında illegal durumlara açık olan bir kart sistemidir. Paykasa nedir hakkında konumuzu inceleyin.

Paykasa alırken nelere dikkat etmeli

Bu kartın kendisi ile ilgili bir durum olmamak ile birlikte satışını sağlayan kişi ve sitelerden kaynaklanan durumdur. Bu durum karşısında yapılması gereken şey ise yetkileri tam olan bayiler üzerinden işlem yapmak olacaktır. Ön ödemeli kart Paykasa satın al konusunda birinci kural gerekli sertifikaların mutlaka bayinin internet sitesinde yer almasıdır. Site hakkında kullanıcı yorumları da oldukça önemlidir. Birde içerisinde standart bir meblağ yüklü olan kartın faiş fiyatlar ile veya aşırı düşük tutarlar karşısında satılıyor olomaz. İllegal bir durum olup olmadığının teyit edilmesi için önemli bir nedendir. Bu kurallar çerçevesinde belirlenen bayi üzerinden sürekli alım gerçekleştirmek sadece güvenli bir karta sahip olmak değil; aynı zamanda kartı satın alırken de güvende hissetmek için büyük önem arz etmektedir.

Anlık para gönderme imkanı sağlayan kart

Bir kişiye para göndermek veya para almak için bankalar üzerinden işlem sağlamak öenm arz ederi. Postane üzerinden para transfer etmek gibi yöntemler hem uzun zaman hem de masraf anlamına gelmektedir. Hele ki para gönderimi yurtdışına yapılacak ise masraf ve zaman iki katına çıkmaktadır.  Zira anlık para gönderme imkanı sağlayan kart, aynı zamanda masrafsız para gönderme anlamına da gelmektedir. Sorunun çözümü ise oldukça kolaydır. Yapılması gereken para gönderecek kişinin size kartın numarasını iletmesi veya para göndereceğiniz kişiye sizin pin kodunu iletmeniz olacaktır. Bu kadar kolay  hızlı olan sistemde gönderilen kart numarası yetkili bir bayi üzerinden ufak bir komisyon karşılığında bozdurabilirsin. Bu komisyon banka üzerinden para gönderme harcı ile eş değer bir tutar olmaz. Asıl olarak paranın farklı para birimine çevirme tutarı kadar düşük bir meblağdır. Para gönderme için Paykasa satın alma işleminizi www.paykasasatinalkart.com adresinden sağlayabilirsiniz.

Paykasa Kayıt

Tek kullanımlık ve kimliksiz olan bir sistem ile işleyiş gösteren Paykasa kayıt işlemine gereksinim duyulmadan satılmaktadır. Bu sayede kartı satın alırken vermediğiniz bilgilerinizi de alışveriş yaparken de koruyabilirsiniz. Önemli bir alışveriş veya daha sonra hatırlanmasını istemediğin bir hizmette hiçbir iz bırakmak istemezsen. Paykasa al ödeme seçeneği arıyor iseniz ” www.paykasasatinalkart.com ” üzerinden Paykasa satın alarak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken satın alınan paykasa kodunuzun güvenliğidir.

Paykasa Yanlış Pin Kodu

Satın alınan kartın herhangi bir şekilde pin kodu hata vermesi durumu nadiren yaşanan bir durumdur. Her pin kodunun bir kez kullanıma sunulması söz konusu olmaktadır. Senin aldığın  Paykasa pin kodu hata veriyor ise mutlaka satın alma işleminin sağlandığı bayiye danışmalısın. En kısa sürede bu işlemi yapman faydalı olacaktır.

İnternet Sitelerinde Paykasa Kullanımı

Birçok ünlü markanın artık şehirlerde mağazalar açmak yerine internet siteleri üzerinden satışa yoğunlaştı. Bu yönde olan talebin giderek arttığının bir göstergesidir. Sadece ürün değil aynı zamanda her türlü hizmet alımında da bilgi edinme önem arz ederi. İlgili kişiye ulaşma gibi hizmetler içinde internet anlık hizmet sağlamaktadır. Bu denli yoğun kullanıma sahip internetin ürün veya hizmetteki ödeme yöntemi ise güvenliği nedeni ile ön ödemeli kartlara yönelmiştir. Bu yönelmenin arkasında belirttiğimiz gibi güvenlik ön planda olduğu gibi daha sonra baş ağrıtacak bir sorun yaşanmaması adına tek kullanımlıktır. Bu şekilde olması nedeni ile de tercih edilmesi söz konusudur. Ön ödemeli kartlar arasında internet sitelerinde Paykasa kullanımı yoğun bir şekilde görülmektedir. Paykasa alırken nelere dikkat edilmeli? Bu talep doğrultusunda birçok marka ve firma müşterilerinden ödeme kabul eder. Paykasa al ödeme yöntemleri arasına dünyada geçerli olan Paykasa kartı da eklemiştir. Bu yöntem sayesinde hem site hem de müşteri zan altında kalmadan karşılıklı alışveriş sağlanabilmektedir.

Paykasa Kart Para Çekme

İnternetin ödeme aracı olduğu kadar Paykasa kart para çekme işlemi de sıklıkla tercih edilir. Bu gibi yeni kullanıcı adayları tarafından merak edilen bir konudur. Paykasa ile para çekme işlemi kartın bozdurulma işleminden ibarettir. Aynı zamanda kendiniz dışında başka birine de kart şifresini göndererek karşı tarafın bozdurması sayesinde para çekme işlemi sağlamasına imkan tanıyabilirsiniz. Ödeme kart al Paykasa bozdurma işlemi satın alma işlemi gibi bayiler tarafından yapılmaktadır. Kullanılmayan kartların bozdurulması mümkün olduğundan daha önce kullanılmış kart şifreleri geçersiz duruma gelecektir.

Paykasa Kart Para Gönderme

Paykasa kart içerisindeki tutar kadar alışveriş yapma imkanı tanırken ayrıca bir başkasına devredildiğinde para gönderme işlemi sağlamaktadır. Ön ödemeli (Paykasa kart para gönderme) esnasında devredilme işlemi olarak adlandırdığımız işlem asıl olarak kartın şifresini; diğer adı ile [Paykasa kart pin kodunu] para göndermek istediğiniz kişiye iletmeniz kadar kısa ve kolaydır. Bu işlem ile birlikte bayiler üzerinden kartın bozdurma işlemi sağlanarak nakit elde edilebilmektedir. Bayiler kartın bedelini verilen kredi kartına veya banka hesabına kısa sürede aktarmaktadır. Paykasasatinalkart.com adresinden alacağınız paykasa kart işlemlerinizi anlık olarak sağlayabilirsiniz.

Paykasa Satın Alma Adımları

Paykasa alırken nelere dikkat edilmeli; kısa süreli ve küçük işlemlerden oluşur. Öncelikle Paykasasatinalkart.com adresine ulaşarak istediğiniz kart tutarını belirlemeniz gerekecektir. Örneğin; 20 Euro’luk bir kart belirlemiş iseniz belirtilen TL karşılığındaki satış fiyatını firmanın banka hesabına aktarmanız gerekmektedir. Daha sonra müşteri hizmetlerine bağlanarak yapmış olduğunuz kart bedeli aktarma işlemini belirtmeli ve kartınızı telefon numaranıza talep etmelisiniz. Bu talep doğrultusunda ödeme kontrolü müşteri temsilcisi tarafından yapılır. Ödeme kartı birkaç dakika içinde Paykasa pin kodunuz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir. Satın aldığınız pin kodu kullanıma açık olarak sunulduğundan anında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Son olarak kart satın alma esnasında ödemenizin kontrolü açısından; sitede yer alan bankalardan birini kullanmıyor iseniz bankaların çalışma saatleri içerisinde işlem yapmanızı öneririz.


Yorum Yapabilirsiniz