Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Bozdurma
04
Ocak
2016

P
aykasa Bozdurma ; Sanal alem için tabir edilen her türlü ödemelerde muhakkak insanların belirli kuşkuları oluşmaktadır. İnternet ortamında yapılmakta olan ödemelerde kişilerin özel bilgilerinin paylaşılması sonucunda neler yapılabileceği konusunda tereddütleri olanlar için, paykasa uygulaması imdada yetişiyor.

Artık güvenli ve hızlı bir şekilde internet sitelerinden alışverişler yapabilir, elektronik ürün siteleri için gerekli ödemeleri tamamlayabilirsiniz. Hızlı ödeme kartı Paykasa bozum konusunda sizlere verilecek her türlü bilgi için firma olarak tüm tedbirleri almış bulunuyoruz.

Paykasa satın al bölümündeki özel kart seçenekleri

Paykasa satın al bölümündeki özel kart seçenekleri yanında; bu kartların hangi sitelerde nasıl kullanılması gerektiği konusundaki tüm bilgilendirmeler özel olarak sizler için yapılmıştır. Bu alanlardaki bilgileri kullanarak sizlerde kart alımlarınızı firmamız garantisi altında gerçekleştirebilirsiniz. Önemli olan internet alanında yapılan alışverişlerin ilk öncelikle güvenli hale gelmesi diyorsanız, bu konuda yanılgı içine düşebilirsiniz. Çünkü bu adım için yapacağınız ilk güvenli adım yapılacak uygulamada hangi şartlar içinde gerçekleşeceği olacaktır. Ön ödemeli Paykasa kart alımlarınız için muhakkak bir yetkili satıcı tercihinde bulunmayı ihmal etmeyin.

Güvenilir Paykasa Bozdurma Sitesi

Paykasa bozdurma şartları gibi farklı uygulamalar ile sizleri kandırmaya yönelik çalışmaların ağına düşmeyin. Firmamız garantisi altında, yetkili satıcı olarak yapılacak tüm işlemleriniz bizim güvencemiz altında gerçekleşecektir. Sizlerde dilediğiniz bütçeye göre özel hazırlanmış kartlara paykasa satın al butonundan ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel linkler ile her türlü tanıtım ve bilgilendirme yazıları sitemiz içinde mevcuttur.Hayatın olağan akışının içinde artık yer alan internet dünyasının gereklerini tamamlamak için, ilk öncelikle güvenlik açıklarının oluştuğu yerlerden uzak durun. Özel bilgilerinizi veya kredi kartı bilgileriniz gibi suiistimal edilecek hiçbir bilgiyi güvenliksiz alanlarda paylaşmayın. Bu tür sorunlar için çıktığı gerçeğini sizlerde alım satımda yaptığınız güvenli alışveriş sonrasında anlayacaksınız.

Paykasa Kartlarınızı en iyi Fiyatlarlar ile Bozuyoruz

Paykasa bozumu soruları için size hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden net ve kesin bilgiye ulaşabilirsiniz. Uzun yıllardır internetten verdiğimiz hizmetlerden dolayı firmamız tecrübeleri ve profesyonel hizmet ağının tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alışverişleriniz için kart seçimlerinizi yapacağınız paykasa bölümündeki kart seçimlerinde; bütçeniz ile eş değer seviyede kart seçimleri ile bu konudaki ilk adımı atabilirsiniz. Firmamız uzun bir dönemdir yetkili satıcı olarak internet kullanıcılarına paykasa kart satışlarını gerçekleştirmektedir.

Firmamızın Güvencesi Altında Paykasa Kartlarınızı Bozdurun

Türkiye’nin paykasa konusunda en uzman ekipleri tarafından oluşturulmuş olan firmamızda, her türlü yardım ve sorulara cevap bulabilirsiniz. İnternette alışveriş çılgınlarının aynı zamanda sınırlanması gibi avantajları olan bölümdeki farklı bütçeli kartlar ile yapılan alışverişler önemlidir. Paykasa kesinlikle bütçe aşımı, sonradan borç çıktısı gibi farklı uygulamalar sürprizini size yaşatmayacaktır. Son derece güvenli ve hızlı bir alışveriş tamamlaması için hazır olan ön ödemeli kart sisteminden yararlanmanız yeterli olacaktır. Paykasa kart bozumu gibi farklı uygulamalar yapılan harcamalar ile belirlenmekte ve size bakiye bilgileri gibi her türlü iletişimi anında sağlamaktadır. Firmamızın güvencesi altında yapılan kart satışlarında her türlü gizlilik esas olmak şartı ile satışlar tamamlanmaktadır.

İnternetteki alışverişleriniz için ön ödeme

Paykasa Kart satın almak ve bozdurmak için öncelikle güvenilir bir Paykasa Kart bozdurma satan site bulmanız gerekmektedir. Sonrasında bu sitenin müşteri temsilcisi ile iletişime geçmelisiniz. Elbette ki öncelikle bu kartların fiyatlarına bakıp size uygun olan fiyatlı kartları seçmelisiniz.Daha sonra size verilen hesap numarasını gerekli parayı yatırarak bu kartlardan bir tane ya da istediğiniz kadar el de etmeniz mümkün. Oldukça güvenilir olan bu yöntem sayesinde; kredi kartınız sebebiyle kişisel bilgilerinizi her seferinde paylaşmak tehlikelidir. Bir seferliğine Paykasa Kart satın aldığınız siteyle paylaşarak çok daha güvenilir bir hizmet satın almış olursunuz.

Dolandırıcılıklara Karşı Paykasa ile nasıl para çekilir


Gizlilik ilkesinin en iyi korunduğu bu kart sisteminde alışveriş adeta sanal bir kişi tarafından sağlanıyor izlenimi yaratılıyor. Faturada isim, hesap özeti veya başka bir alışverişi yapan bilgisini arkada bırakmayan sistem özel sitelerden alışveriş yapanların tercihi oluyor. Kartın bir diğer kullanım alanı ise para gönderme işleminde kullanılması. Real bir kart olmaması nedeni ile para gönderme işlemi yapılacak kişiye kargo, posta gibi aracılarla göndermeye gerek kalmıyor. Sadece numaralardan oluşan kartın 16 hanesini para göndermek istenen kişi ile paylaşmak yeterli oluyor. Mail, mesaj veya telefon ile iletildiğinde karşı tarafa para gönderme işlemi tamamlanmış oluyor.

Gönderme işlemi çok basittir

Oldukça hızlı ve masrafsız para yollama yöntemi olarak kullanılan bu sistem yeni yeni yaygınlaşıyor. Gelecekte en sık kullanılan para gönderme yöntemi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Gönderme işlemi bu kadar basitken Paykasa ile nasıl para çekilir kısmı da o kadar basit. Para gönderilen kişi bu 19 haneden oluşan sanal kartı yine Paykasa satıcıları üzerinden Paykasa bozum yapılabiliyor. Bu sayede kart paraya dönüştürülmüş oluyor. Paraya çevrildiği anda satıcılar bunu belirtilen hesaba aktarıyor.

 • 2143 Views
 • 
  7 Yorum var "Paykasa Bozdurma"
  1. Hasan Iğsız dedi ki:

   Paykasa bozdurma konusunda yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. ilk bozdurma işleminde dolandırılmıştım sizde sorun yaşamadan bozdum kodu iyi çalışmalar

  2. İsa Köroğlu dedi ki:

   Paykasa hediye çekini bozdurmak istiyorum

   • admin dedi ki:

    Merhaba İsa bey Paykasa bozdurma işlem için lütfen sitemizin canlı desteğinden bilgi alınız…

  3. Metin canbaz dedi ki:

   Paykasa ile yollanan parayı nasıl cekebilirim pay kasam yok bana maliyeti ne olur bunun

  4. Mehmet tasir dedi ki:

   Paylasa bozdurmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

   • admin dedi ki:

    Mehmet Bey sitemizde sağ alt kısımda canlı destek bölümüne yada 0850 840 82 27 bize ulaşabilir kodunuzu bozdurabilirsiniz.

  5. bülent dedi ki:

   sorunsuz bir bozum işlemi gerçekleştirdiğinizden dolayı için teşekkür ederim.

  Yorum Yapabilirsiniz