Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa güvenli, hızlı ve basit bir online ödeme çözümü
01
Eylül
2016

P
aykasa güvenli, hızlı ve basit bir online ödeme çözümü; Eğer sizlerde online alış verişlerinizde güven içerisinde olmayı düşünüyor iseniz, paykasa sitemi ile tanışmalısınız. Paykasa güvenli hızlı ve basit bir ödem çözümü olarak karşınıza çıkmaktadır.

Kartın güvenli alış veriş sağlamasındaki en önemli neden, tek kullanımlık olmasıdır. Ön ödeme sistemi bu aşamada devreye girmekte ve kart bir kez satın alınarak bir kez harcanmaktadır. Yapılan harcama sonucunda kart işlevini kaybetmekte ve bir daha kullanılmamaktadır. Tek kullanımlık olmasının nedeni, güvenlik tedbirlerinden kaynaklanmaktadır.

Paykasa Güvenli, Hızlı ve Basit Bir Online Ödeme Çözümü müdür ?

Hızlı olarak ifade edilmesinin nedeni pin kodunun girilip ödemeye onay verilmesinden sonra; kart içerisinde bulunan miktarının anında alıcının hesabına geçmesidir. Bilinen kredi kartı ya da banka kartı uygulamalarında, kart numaraları ve güvenlik numaraları ile kartın son kullanım tarihi girilmekte. Ödeme onaylanmakta ve ikinci bir onaylama kodu genelde sms aracılığı ile kart sahiplerine gelmekte. Ödemenin tekrar onaylanması gerekmektedir. Bu uygulama her ne kadar güvenlik nedeni ile geliştirilmiş olsa da, hızlı işlem yapılmasına imkân vermemekte. Kart bilgilerinin çalınması durumunda ekstra ve habersiz harcamalara neden olmaktadır. Paykasa kartta ikinci bir sms ile doğrulama kodu bulunmamaktadır. Pin kodu girilmekte, işlem onaylanmakta, para anında gönderilmekte ve kart en açık tabiri ile imha olmaktadır.

Paykasa Kart kullanımı son derece kolay…

Basit olarak ifade edilmesinin nedeni ise, paykasa kart kullanımının son derece kolay olmasıdır. Ekstra bir bilgi sahibi olunmasına ya da detaylı bir araştırılma yapılmasına gerek yoktur. Ön ödeme yapılır paykasa kart satın alınır, alış veriş tamamlanır ödeme formuna pin kodu girilir ve işlem onaylanır. Sistemli Paykasa kart kullanımı bu kadar basittir. Pratik ödeme yöntemi olarak ifade edilen [paykasa kart, yetkili temsilciler] aracılığı ile satılmakta olan bir ödeme gerecidir. Bu ödeme çeşidinin satın alınmasında, dolandırıcılık ile karşılaşılmaması için yetkili temsilcilerin tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Paykasa Neden Güvenli Bir Ödeme Gerecidir?

Paykasa kart güvenli bir ödeme gerecidir çünkü bir seferlik kullanım imkânı bulunmaktadır. Ayrıca, ödeme aşamasında gündeme gelen tek husus, 16 rakamdan meydana gelen şifredir. Bu şifrenin her hangi bir kişide ya da online mağazada veya başka bir yetkili temsilcide bulunma ihtimali yoktur. Bir sefer kişiye özel üretilen bir şifredir. Kullanıldıktan sonra, bir daha asla kullanılmamakta ve kullanıldıktan sonra hiçbir anlamı kalmamaktadır.

Tek kullanımlık Kart

Paykasa güvenli, hızlı ve basit bir online ödeme çözümü mü? Eğer siz kartınızı kullandıktan sonra üçüncü kişiler tarafından; {Paykasa pin kodunuz ele geçirilmiş olsa da, endişe etmenize sebep olacak bir durum bulunmamaktadır}. Pin kodunuzu ele geçiren her hangi bir şahsın siz harcama yaptıktan sonra; ikinci ya da üçüncü kez harcama yapmasına imkân yoktur. Bunun iki nedeni bulunmaktadır. Birincisi, ön ödeme miktarını harcamış olmanız yani paykasa kart içerisinde para kalmamış olmasıdır. İkinci nedeni ise, pin kodu kullanıldıktan sonra, ikinci defa kullanımı mümkün değildir. Sistem otomatik olarak kodu devreden çıkarmakta ve imha etmektedir.

Paykasa Kart Kullanmak Kolay mı?

Paykasa kartı dileyen herkes, ödeme sistemini destekleyen ve dünya geneline yayılmış olan binlerce online mağazada kullanabilmektedir. Kullanımı ile ilgili hiç bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Rakamları tanıyan, bilen ya da internetten alış veriş yapmayı bilen herkes, paykasa kartı kolay bir şekilde kullanabilmektedir. Önemli olan husus, paykasa kart sistemin online mağazada geçerli olmasıdır. Ödeme formuna sizlere verilmiş olan pin kodunun 16 basamağının da eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesidir. Görüldüğü üzere (paykasa kart kullanımı son derece kolaydır). Paykasa güvenli hızlı ve basit bir online ödeme çözümü olarak bilinmektedir.


2 Yorum var "Paykasa güvenli, hızlı ve basit bir online ödeme çözümü"
  1. onur dedi ki:

    merhaba 25luk kart istiyorum

  2. Cengo dedi ki:

    Paykasa kart almak için sizi tercih ediyorum. çalıştığım sürece hiç problem yaşamadım bu yüzden teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar.

Yorum Yapabilirsiniz