Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Haklı Müşteri Hattı
20
Ocak
2016

P
aykasa Haklı Müşteri Hattı; Paykasa kullanımının her geçen gün artması ve bu hizmeti üyelerine sunan internet sitelerinin sayısının giderek yükselmekte. Buda Paykasa karta olan ilgi ile paralel bir şekilde gelişmektedir. Kişisel bilgilerin saklanması alış verişlerde güvenliğin ön plana çıkarılması ve ön ödeme sistemine sahip olması; oluşturulan ödeme şeklinin en belirgin özellikleridir.

Paykasa satan resmi bayiyiz

Klasik banka kredi kartı anlayışının dışarısında olan ve yıllık aidat gibi bir özelliği bulunmayan Paykasa sistemi. Ön ödeme miktarı kadar harcama yapılması, limit üstü harcama kavramı gibi bir ifadenin ortaya çıkmasına da engel olmaktadır. Ülkemizde Paykasa satımı konusunda faaliyet gösteren resmi bayi kimliğinde bulunan satış temsilcileri, üyelerine her konuda yardımcı olmak için gayret göstermekte. Bu maksat ile Paykasa müşteri hattı başlığı altında bir sistem geliştirmişlerdir. Geliştirilen bu sistem, üyelerin güvenli işlem yapmasına, Paykasa hesabı oluşturarak kart sahibi olmalarını sağlar. Ayrıca alım satımlar ile ilgili tüm işlemlerine yardımcı olmak maksadı ile kurulmuştur.

Paykasa Müşteri Hattı İşlemleri

Firmamız Bozo kart Gerek Paykasa satın alınması konusunda, gerek Paykasa ile alış veriş yapılması konusunda, gerek ise; Paykasa bozdurma konusunda faliyet gösterir. Müşterilerine ya da ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Hizmet maksadı ile kurulan Paykasa müşteri hattı haftanın 7 günü ve günün her saati hizmet vermektedir. Sizlerde internet üzerinde alış verişlerde ya da internet üzerinden oynanan oyunlarda güvenli işlemler gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuzdur. Bu neden ile Paykasa sistemine dâhil olmayı istiyor iseniz, Paykasa müşteri hattı üzerinden yardım alabilirsiniz. Kesintisiz hizmet vermek maksadı ile kurulan bu hat, tüm sorularınıza cevap verecek. Tüm işlemlerinizde size yardımcı olacak teknik donanıma sahip olmak ile birlikte bilgili e ilgili personeli sayesinde işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Paykasa harcamalarınızdan para bozdurmanıza yardımcı

Güvenliğin her aşamada ön planda tutulduğu bu hizmet hattının en belirgin özelliği, işlemlerin süratle yerine getirilmesidir. Bozo kart  tüm kişisel bilgilerinizin tam anlamı ile koruma altında bulundurur. Sisteme yeni dâhil olduğunuz andan itibaren başlayan ve harcamalarınızdan para bozdurmanıza kadar uzanan bir alanda kesintisiz hizmet verir. Müşteri hattı, daima yanınızda olmakta ve her türlü sorun ile sorunuza cevap vermektedir. Klasik ödeme sisteminin yerine geçen ön ödemeli sistem olarak bilinen Paykasa’nın kolaylıklarını sizlere tanıtmakta. Bu kolaylıklardan faydalanmanızı sağlamak ve alış verişlerinizde güven içerisinde bulunmanızı temin etmek, müşteri hattının ana çalışma sahası içerisinde bulunmaktadır.

Paykasa Haklı Müşteri Hattının Faydaları

Bahsedilen Paykasa haklı müşteri hattı ile irtibata geçmek, sistemin işleyişi hakkında tam donanımlı personellerden, profesyonel hizmet almak anlamına gelmektedir. Yaptığınız tüm işlemlerde güven içerisinde olmanız ve kişisel bilgilerinizi koruma altına almanızın en garanti yolu, müşteri hattı üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmektir. Bilmediğiniz ya da tanımadığınız veya güvenmediğiniz kişilerden bilgi almak ya da Paykasa sistemine dahil olmak tehlikelidir. Bunun yerine resmi kimliğe sahip olan Bozo kart müşteri hattı üzerinden işlem yapmak faydalı olacaktır. Bilgi paylaşımında bulunmak, bu hattın faydaları arasında yer almaktadır.


Bir Yorum var "Paykasa Haklı Müşteri Hattı"
  1. oktay ülkü dedi ki:

    merhaba paykasa kart için yardımcı olurmusunuz

Yorum Yapabilirsiniz