Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa ile nasıl para çekilir
24
Mart
2016

Paykasa ile nasıl para çekilir; bankaların sunduğu avantajlı hizmetler, hesap türleri, kart çeşitleri ve daha birçok hizmet kullanıcıların merak etmektedir. İhtiyaçlarını karşılamaları gibi nedenlerden dolayı mutlaka tercih ediliyor.

Paykasa kart gibi kartlar ise genel olarak meraktan değil güvenilir olduğundan sıklıkla kullanılıyor. Sanal kart veya ön ödemeli kart olarak anılan bu türdeki kartlar kişisel bilgilere asla yer vermiyor. Satın alma işleminde tek beyan edilen şey kartın asıl olarak kendisi olan 16 haneli dijital numaralardan oluyor.

Dolandırıcılıklara Karşı Paykasa ile nasıl para çekilir

Gizlilik ilkesinin en iyi korunduğu bu kart sisteminde alışveriş adeta sanal bir kişi tarafından sağlanıyor izlenimi yaratılıyor. Faturada isim, hesap özeti veya başka bir alışverişi yapan bilgisini arkada bırakmayan sistem özel sitelerden alışveriş yapanların tercihi oluyor. Kartın bir diğer kullanım alanı ise para gönderme işleminde kullanılması. Real bir kart olmaması nedeni ile para gönderme işlemi yapılacak kişiye kargo, posta gibi aracılarla göndermeye gerek kalmıyor. Sadece numaralardan oluşan kartın 16 hanesini para göndermek istenen kişi ile paylaşmak yeterli oluyor. Mail, mesaj veya telefon ile iletildiğinde karşı tarafa para gönderme işlemi tamamlanmış oluyor.

Oldukça hızlı ve masrafsız para yollama yöntemi olarak kullanılan bu sistem yeni yeni yaygınlaşıyor. Gelecekte en sık kullanılan para gönderme yöntemi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Gönderme işlemi bu kadar basitken Paykasa ile nasıl para çekilir kısmı da o kadar basit. Para gönderilen kişi bu 19 haneden oluşan sanal kartı yine Paykasa satıcıları üzerinden Paykasa bozum yapılabiliyor. Bu sayede kart paraya dönüştürülmüş oluyor. Paraya çevrildiği anda satıcılar bunu belirtilen hesaba aktarıyor.

Mevduat Hesabı ile Paykasa Al

Kişinin mevduat hesabına aktarılan para nakit olarak çekilebiliyor. Bu işlem sırasında bazı satıcılar bir komisyon bedeli talep edebiliyor. Bu komisyon kartın üzerinden kesiliyor ve kalan tutar hesaba aktarılıyor. Genel olarak gelen para bir firma tarafından gönderilmiş olarak görünüyor. Oldukça kolay olan bu yöntem yine arkasında para gönderme işleminde iz bırakmak istemeyen; hiçbir bilgiyi arkasında bırakmaktan hoşlanmayanların tercihi oluyor. İster alışveriş yaparken, ister para gönderirken veya çekerken dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Türkiye’de Paykasa sanal kart  en sık oyun sitelerinde kullanılıyor. Satın alındığı yer gibi kullanıldığı oyun siteleri de genelde yurt dışı firmalarına ait ve oralardan lisans almış firmalardan oluşuyor. Bu ödeme yöntemlerinin başında da güvenli ve hızlı olan Paykasa geliyor.

Paykasa Kartlarınızı Güven İçerisinde Bozuyoruz

Paykasa kullanıcıları diledikleri kadar kart satın alabiliyor ve istedikleri an kullanabiliyor. Satın alınan kartlar uzun süre kullanılmadığı takdirde istenir ise Paykasa bozdurma yapabiliyorsunuz. Bu denli kullanışlı olması nedeni ile her geçen gün kullanıcı sayısını arttırıyor. Ön ödemeli kart sistemi yakın zamanda tüm alışveriş sitelerinde kullanılır hale geleceğe benziyor. Kullanıcılar kadar satıcılarında tercih ettiği yöntem bankaların izlediği yöntemler ile uğraşmayı ortadan kaldırıyor. Bu sayede satıcı da alıcı da durumdan memnun kalıyor.

Yurt dışı ve yurt içi alışverişlerinde aynı şekilde yurt dışına masrafsız para göndermede yeni yöntem. Paykasa kullanışlı araç haline gelen dolandırıcılar tarafından tahmin edilemeyecek bir teknoloji ve sistem ile üretiliyor. Bu sayede bir risk teşkil etmiyor.

7/24 Satın alınan kart

Paykasa ile nasıl para çekilir; sorusunun yanıtı veya bu işlemi yaparken herhangi bir sorun durumunda satıcı müşteri temsilcileri anlık olarak çözüm yaratıyor. Günün her saatinde 7/24 satın alınabilen ve bozdurulabilen kartın müşteri temsilcileri de her an ulaşılabilir bir hizmet sağlıyor.

Paykasa ile nasıl para çekilir

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
One Comment to "Paykasa ile nasıl para çekilir"
  1. Fikri Kaçık dedi ki:

    Kaliteli ve gerçekten bizleri önemseyen ve anlayan bir hizmet sağladığınız için teşekkür ederim sunmuş olduğunuz destek ve hızlı alışveriş imkanıda ayrı bir durum umarım hep böyle devam edersiniz gerçekten buna ihtiyacım var 😉 İyi çalışmalar

Yorum Yapabilirsin.