Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa ile Para Yatırma – Paykasa Kart al
11
Şubat
2016

Paykasa ile para yatırma; Ödeme kanallarının güvenliği, oyun oyuncularının doğal olarak en çok tereddütte kaldıkları konulardan biridir. Oyun sitelerinde ileri derece kriptolama sertifikaları olsa da, banka hesaplarının çevrimiçi bir mecrada kullanılması çoğu zaman tereddüt yaratır. Bununla birlikte kredi kartlarının veya çevrimiçi banka hesaplarının sık yapılan çevrimiçi işlemler için kullanılması çeşitli zorluklar yaratabilir.

Böyle durumlarda çevrimiçi ödeme mecralarını araştırmak kullanmak gerekir. Paykasa kart oyun sitelerinde en çok kullanılan ödeme kanalları arasında yer alıyor. Oyun sitelerinde kullanmak istediğiniz parayı sanal karta transfer etmeniz yeterlidir. Bu parayı daha sonra istediğiniz oyun sitesinde kullanabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Sanal kartın oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bu sanal kart, 16 haneli tahmin edilmesi imkânsız bir koddan oluşur.

Paykasa yalnızca oyun sitelerinde kullanılabilen bir uygulama değildir

Astropay olarak bilinen sanal para kasasıyla hemen hemen aynı mantığa sahiptir. Sanal kart ile sahip olduğunuz e-pin, birçok internet sitesinde geçerli olacaktır. Bu uygulamanın temel amacı kredi kartı kullanmak için güvenilir bulmadığınız mecralarda kolaylıkla alışveriş yapabilmeniz ve oyun oynayabilmenizdir. Bu kanalı kullanmak için;  Paykasa ile para yatırma konusunu araştırmanız faydalı olacaktır. Online Paykasa satın al  yalnızca oyun sitelerinde kullanılabilen bir uygulama değildir. Aynı zamanda alışveriş sitelerinde de kullanılmaktadır. Paykasa’nın birçok yerde kredi kartından daha güvenli olduğunu belirtmek mümkün. 16 haneli e-pin kesinlikle hiçbir program tarafından tahmin edilemeyecek şekilde yapılır.

Bilgisayarınıza virüs yollansa bile sanal kart hesabının kontrolünün sizden başkasına geçmesi mümkün değildir. Birçok sitede ödeme yaparken gerçek kimliğinizin ortaya çıkmamasını ve bu sitelerde yapacağınız ödemelerin hesap özetinize yansımamasını isteyebilirsiniz. Oyun siteleri de bunlardan biridir. Bu tür sitelerde kimlik bilgilerinizle bulunmak istememeniz gayet anlaşılır bir durumdur. Böyle durumlarda Paykasa ile para yatırma konusunda bilgi edinmeniz ve bu kanalı kullanmanız yeterli olacaktır. Kimlik bilgilerinizin kesinlikle gizli kalacağından emin olabilirsiniz. Paykasa’yı kullanmak için öncelikle satın almanız gerekir. İnternette sanal kart satışı yapan birçok site bulunmaktadır ancak alışveriş yaptığınız sitenin resmi bir mecra olduğundan emin olmalısınız. Bununla birlikte web siteleri sanal kart satışında genellikle belli bir komisyon isterler.

Komisyonu en düşük kart

Komisyonu en düşük siteyi bulduktan sonra bunun resmi bir site olduğundan emin olup alışveriş yapabilirsiniz. Sanal kart satışı yaptığını iddia eden her sitenin güvenilir olmayacağını da unutmamanız gerekir. Eğer sitede resmi olarak satış yapıldığına dair bir onay ya da sertifika yoksa kesinlikle alışveriş yapmayınız. Paykasa’yı satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Birçok web sitesinde Paykasa ile para yatırma seçeneği için bonus olanakları bulunmaktadır.

İnternette anonim olarak para yatırmak

İnternette anonim olarak para yatırmak, kredi kartı bilgilerinizin bilinmesini istemediğiniz yerlerde alışveriş yapmak için sanal kartı güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir oyun sitesinde Paykasa kullanmak için para yatırma menüsüne girdikten sonra buradan Paykasa’yı seçmeniz yeterli olacaktır. İşlem için gerekli olan ücret hesabınızdan otomatik olarak çekilecektir.

Paykasa ile Para Yatırma – Paykasa Kart al

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
14 Comments to "Paykasa ile Para Yatırma – Paykasa Kart al"
 1. ibrahim Akarsu dedi ki:

  Paykasa kart almak istiyorum sizden nasıl satın alınıyor

 2. ibrahim Kazancı dedi ki:

  Paykasa kullanımı konusunda verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim. Sizden ilk alışverişimde sorun yaşarım diye endişe etmiştim fakat gerçekten çok iyi yardımcı oldunuz. Kolay gelsin.

 3. Ekrem dedi ki:

  Paykasa kart istiyorum

 4. admin dedi ki:

  Merhaba SAMET canlı destek bölümünden paykasa alabilirsiniz. Sitemiz alt köşesinde bulunan sohbet kısmından gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

 5. metin namlı dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteye geldim deneme amaçlı ufak bir kod aldım ama hiç pişman olmadım hem hızlı hemde güvenilir bir sitesiniz artık tüm alımlarımı buradan yapacağım , başarılarınızın devamını diliyorum .

 6. hakan kamış dedi ki:

  Paykasa çok kolay ve pratik bir ödeme seçeneğiymiş. İlk kez sitenizden alım yaptım ama son derece memnun kaldım. İlk kullanımım olduğu için biraz bunaltıcı sorular sordum ama mükemmel bir hizmet verdiniz. İlginiz ve alakanız için çok teşekkürler. Artık bu siteden çıkmam 😉

 7. tuana sert dedi ki:

  paykasa kod sitem ile istediğim tutarda eğlencemi gercekleştire biliyorz..

 8. hamdi dedi ki:

  Paykasa satin almak istiyorum nasil alabilirim

 9. Servet dedi ki:

  Marhaba paykasa için canlı destek kısmında mail adresimi yazıyorum ama kabul etmiyor.ne yapabilirim?

 10. Emre dedi ki:

  Merhaba nasıl paykasa kart alırım ve ücret ne kadardir

 11. Mahmut dedi ki:

  Paykasa kart fiyatları ne kadar ve hemen alınırmı?

  • admin dedi ki:

   Paykasa’nın fiyatlarını sitemiz canlı destek kısmından öğrenebilirsiniz. Paykasa Kart hemen teslim edilir 7/24 kart alabilirsiniz.

 12. Harun dedi ki:

  Paykasa kodu almk istyrm

Yorum Yapabilirsin.