Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa ile Temassız Ödeme Kartı Satın Al
25
Ocak
2017

P
aykasa ile Temassız Ödeme ; Bozo kart yeni bir ilke imza atıyor paykasa temassız ödeme yöntemi ile karşınıza çıkıyor. Online olarak alışveriş yapabilmek büyük bir olanak iken, bununla beraber sorunsuz ödeme gerçekleştirmek arka planda kalan ve asıl olarak önemsenen konuların başında gelmektedir.

Paykasa ön ödemeli kart sistemi

Zira internet üzerinden bir şeyler satın almak sadece birkaç dakikalık bir işlem olurken, siteye duyulan kuşku nedeni ile bu olanaktan faydalanmamayı tercih eden birçok kişi bulunmaktadır. Akıllarda büyük bir soru işareti olan ve internetten alışveriş yapmaya güvensiz bakan kişilere büyük bir imkân ile karşılık veren ödeme yönteminin ismi Paykasa’dır. Paykasa ön ödemeli kart sistemi olmakla birlikte, temassız kullanım ve aynı zamanda Real basımı olmayan bir ödeme sistemidir. Paykasa satın al temassız ödeme yapabilmek özellikle internet üzerinden güven duyulan veya duyulmayan birçok siteden alışveriş yapabilmeye olanak tanımaktadır. Sadece 16 haneli pin kodundan oluşan ve yine bu pin kodunun da herhangi bir kart üzerinde basımı olmayan sistem olması çalınma veya kaybolma riskini ortadan kaldırmaktadır.

Paykasa ile Temassız ödeme Kart Satın Al

Kartın satın alma işleminin ardından kullanıcısının cep telefonuna gönderilen ve bu gönderime kadar yetkili satıcı bayi de dâhil olmak üzere kimse tarafından görüntülemeyen pin kodu, üstün güvenlik yöntemi olan SSL şifreleme ile korunmaktadır. Tek bir yer olan sizlerin cep telefonunda görülen pin kodunun korunması ve saklanması da yine bu süreçten sonra kullanıcının sorumluluğundadır. Paykasa fiyatları konusunda politikamız en uygun piyasa şartlarını oluşturmaktır.  Öncelikle kart seçilir, yetkili bayiinin hesabına ödeme yapılır, müşteri hizmetlerinden ödeme teyit edilir ve pin kodu belirtilen telefon numarasına gönderilir. Bu süreç dakikalar sürerken, tarafınıza ulaşan pin kodu an itibariyle kullanıma açıktır. Hızlı ödeme yapabilme, para gönderebilme ve alışveriş yapabilme imkânı sunan Paykasa satın alınması esnasında da herhangi bir kişisel bilgi talep etmez. Bu sayede gerek kullanırken, gerek de satın alırken kimliğiniz hakkında kimseye bilgi aktarmak zorunda kalmazsınız.

Paykasa Ön Ödemeli Kart Kullanım Süresi

Paykasa ön ödemeli kart tek kullanımlıktır. Buna bağlı olarak belirli bir zaman zarfında kullanılması zorunludur. Kısa mesaj şeklinde iletilen pin kodunun 1 yıllık geçerlilik süresi vardır. Bu süre tarafınıza iletildiği an itibariyle başlar ve yine 1 yıl sonra o gün, saat ve dakika itibariyle sona erer. Bu aralıkta isterseniz saklayabilir veya yine süresi dolmadan bir yakınınıza para göndermek için gönderebilir veya kullanımı kendi isteğinizle bir başkasına devredebilirsiniz. Bu devir ve para gönderme esnasında sadece pin kodunu iletmeniz yeterli olacaktır. Sizin isteğiniz dışında kullanılmasını istemiyor iseniz, pin kodunuzun güvenliği için 3. Şahıslar ile paylaşmamanız ve gönderilmiş olan mesajı silme olasılığınızı göz önünde bulundurarak bir yere not almayı unutmayınız.

Paykasa Türkiye Fiyat Listesi

Paykasa’nın kullanımı sadece ülkemizde değil, paykasa ile temassız ödeme dünyanın birçok noktasında kullanılan ve geçerliliği olan bir sistemdir. Buna bağlı olarak farklı para birimlerinde satın alınabildiği gibi asıl olarak, bayiler tarafından TL’ye dönüştürülerek satılmaktadır. İnternet üzerinden satışı sağlanan kart için birbirinden farklı fiyatlar söz konusu olmakla birlikte, burada yetkilendirildiği kullanıcısına sunmuş olduğu bayilik sertifikaları, yetki belgeleri ile kanıtlanan bayilerde genel olarak fiyatlar birbirine yakındır. Dikkat edilmesi gereken nokta içerisindeki tutardan daha düşük tutarlara satılan Paykasa kart  ve bu kart satışını sağlayan bayilerin illegal amaçlar güdebilmesidir. Bu durumu mutlaka göz önünde bulundurmalı ve Paykasa satın alırken, bayiinin gerçekten yetkili olup olmadığına, o bayi hakkında herhangi bir şikâyet konusu açılıp açılmadığına ve sunmuş olduğu ürünlerdeki fiyatların minimum veya maksimum düzeyde olup olmadığına dikkat edilmesidir. Bizler yetkili bayi olarak bu hizmeti sağlarken, en iyi fiyat ve sorunsuz hizmet anlayışıyla sizlere ulaşıyoruz.

Admin | Etiketler:, , , ,
  • 619 Views
  • 
    Yorum Yapabilirsiniz