Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kart Alımı Nasıl Yapılır
09
Mart
2016

Paykasa Kart Alımı Nasıl Yapılır ; Paykasa kart ile tanışmak isteyen ve ön ödemeli sistemin ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen herkes, Paykasa kart alımı nasıl yapılır? Şeklinde araştırmaya girmektedir. Paykasa kart alımı güvenli bir şekilde gerçekleştirilen işlemler sınıfında yer almaktadır.

Kart alım aşamasında her hangi bir güvenlik sorunu yaşanmamakta. Ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmekte çok kısa süreler içerisinde kartlar; sahiplerine teslim edilmektedir. Paykasa satın al işleminde önemli olan, yetkili temsilciler ile çalışılmasıdır. Yetkili olmayan bir site üzerinden alış veriş yapılmaya çalışılması, olası dolandırıcılık işlemleri ile karşılaşılması anlamına gelecektir. Maddi kayıp yaşamamak için Paykasa kart al işlemlerinde yetkili temsilciler ile çalışılması son derece önemlidir. Bu tip temsilciler üzerinden hem kart alımı gerçekleşir, hem de satış işleminden sonra hizmet almaya devam edilir.

Paykasa Kart Alınması İçin Yapılması Gerekenler?

Paykasa kart almak için yapılması gereken ilk işlem yetkili bir siteye ulaşmaktır. Siteye ulaşılması durumunda öncelik satın alınacak kartın bedelinin belirlenmesidir. Paykasa kart bedellerinin belirlenmesinde yapılacak harcamalar ya da bütçe dikkate alınmalıdır. İhtiyaçtan fazla bedelli kart alınmasından ya da tam tersi ihtiyaçtan daha az bedelli bir kart alınmasından sakınmak gerekmektedir.

Doğru bedelli bir Paykasa kart seçimi yapıldıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaşılmalı ve Paykasa kart alınacağı bildirilmelidir. Talep edilen bedel iletildikten sonra müşteri temsilcisi sizlere yatırmanız gereken miktarı hesaplayacak ve iletecektir. Ödemeleri döviz kuru üzerinden ya da Türk lirası üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Paykasa kart ön ödeme bedeli.

Türk lirası ile ödeme yapacak iseniz, güncel döviz kuru üzerinden çevrim işlemi yapılacak ve sizlere yatırmanız gereken bedel bildirilecektir. Bildirilen hesap numaralarına Paykasa kart ön ödeme bedelini göndermeniz halinde, vakit kaybetmeden kartınız oluşturulacaktır. Yaptığınız havalensin site hesabına geçtiği görüldüğü anda 16 haneli pin kodu oluşturulur. Maksimum 2 dakika içerisinde pin kodu sizlere elektronik posta aracılığı ile veya benzeri iletişim araçları aracılığı ile iletilecektir. Sahip olduğunuz pin kodu yaptığınız ön ödeme kadar harcama yapmanıza imkân sağlayacaktır. Pin kodunu sizden hariç diğer kişiler ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Paykasa kartınızı binlerce çevrimiçi mağazada ve oyun sitesinde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları Nelerdir?

Paykasa kart fiyatları yetkili temsilciler tarafından sizlere belirtilen bedellerden meydana gelmektedir. Bilindiği üzere Paykasa kartlar döviz üzerinden işlem yapmanıza imkân sağlayan kartlardır. Kart fiyatları 10 Euro’dan veya 10 dolardan başlamakta, maksimum 500 Euro ya da dolara kadar çıkmaktadır. Satın almak istediğinizde döviz kuru üzerinden ya da Türk lirası üzerinden ödeme yapmanız mümkündür.

Fiyatların belirlenmesinde dikkat edilen önemli bir husus, küsuratlı rakamların yer almamasıdır. Paykasa Kart sahipleri açısından bakılacak olunur ise; elinizde bulunan ya da hesabınızda bulunan her hangi bir para cinsinin tam karşılığında Paykasa kart almanız mümkün değildir. Kartlar her zaman sıfırlı rakamlardan satışa sunulmaktadır. Küsuratlı bir rakam içeren karta rastlamanız mümkün değildir.

Paykasa Kartlar Nerelerde Kullanılır?

Günümüzün teknolojik getirisi olan, çevrimiçi alış veriş mağazalarının birçoğu Paykasa kart ödeme sistemine sahiptir. Gerçek mağazalar henüz bu sistemi desteklememektedir. Yakın bir zamanda hız ile yaygınlaşan Paykasa kullanımı nedeni ile gerçek mağazalarda da Paykasa ön ödeme sisteminin yaygınlaşacağı düşünülmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında binlerce çevrimiçi alış veriş sitesi ön ödemeli sistemler ile çalışmakta. Bu siteler içerisinden güvenli bir şekilde alış veriş yapmanız mümkündür. Ayrıca bazı sitelere veya hesap sahiplerine Paykasa kart alımı nasıl yapılır, acılığı ile para transfer işlemini gerçekleştirmenizde mümkündür.

Paykasa Kart Alımı Nasıl Yapılır

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
Yorum Yapabilirsin.