Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa kart ile Alışverişlerde Avantajlar Nelerdir?
29
Şubat
2016

P
aykasa kart ile Alışverişlerde Avantajlar Nelerdir? Online alış veriş mağazalarının birçoğunda bazı oyun siteleri hizmet sunan diğer sitelerde kullanılmakta olan Paykasa, avantajlar sahibi bir ödeme gerecidir. En belirgin avantajı, ödeme esnasında kart sahiplerinin bilgilerinin hiç kimse ile paylaşılmıyor olmasıdır.

Paykasa ile Alışveriş

Paykasa Kart Ne Kadara Alınır?Gerek ödeme işlemlerinde, gerek ise para transfer işlemlerinde sadece yetkili temsilciler tarafından verilen numaralar kullanılır. Paykasa kart satın almak için başka her hangi bir bilgi işlemlerde yer almamaktadır. Paykasa ile alışveriş, kart ücreti ya da benzeri bir ek ücret talep edilmez. Alış verişlerde çevrimiçi marketler ya da hizmet sunucuları tarafından komisyon alınmaması da ayrı bir artı değerdir. Yapılan ödemelerin ya da para gönderme işlemlerinin anında tamamlanıyor olması da kartın tercih edilmesindeki önemli bir etkendir.

Paykasa Değerleri standart

Paykasa kart istenilen miktarlarda alınabilecek bir kart çeşidi değildir. Belirlenen limitler bulunmaktadır ve bu limitler Paykasa fiyatları olarak isimlendirilmektedir. Bu limitlerin haricinde bir alım yapılması söz konusu değildir. Limitler 10€, 30€, 50€, 100€, 250€ ve 500€ gibi net rakamlardan meydana gelir. Ara değerlerde bir alım yapılması mümkün değildir. Belirtilen limitlerin tamamı Euro olarak geçerli olmaktadır.

Kartın hem satın alım işleminde, hem de harcama işlemlerinde kullanılan para birimi Euro’dur. Sadece sitemiz güvenilir satın alım işlemi esnasında ilgili ülkenin para birimi kullanılmaktadır. Türkiye üzerinden kart almak isteyen bir kullanıcı, belirtilen Euro limitleri dâhilinde hizmet sunan siteye para gönderim işlemi yapmaktadır.

Paykasa Kartı Kullanmak Kolay Bir İşlem mi?

Güvenilir Paykasa sitesi üzerinden alınan kartı kullanmak oldukça kolaydır. Her hangi bir limit dâhilinde gerçekleşen Paykasa al işleminden sonra, binlerce internet mağazasından alış veriş yapma imkânı bulunmaktadır. Mağazaların ön ödeme sistemini destekledikleri öğrenildikten sonra, ödeme aşamasında Paykasanın yer aldığı ödeme seçeneği tercih edilmelidir.

Çoğu sitede alış veriş tamamlandıktan sonra, ödeme bölümüne gelindiğinde ödeme yöntemini seçiniz şeklinde bir ibare yer almaktadır. Bu aşamaya gelindiğinde, Paykasanın olduğu hanenin seçilmesi yeterlidir. Seçim yapıldıktan sonra; ödeme formu olarak bilinen kısımda yer alan ilgili hanelere; yetkili temsilciler tarafından verilmiş olan pin kodunun girilmesi ve ödeme işleminin tamamlanması yeterli bir uygulamadır.


Yorum Yapabilirsiniz