Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kart İle Güvenli Ödeme
22
Ağustos
2015

P
aykasa Kart İle Güvenli Ödeme; Günümüzde güvenli ödeme sistemlerini kullanmak artık bir ihtiyaç ve zorunluluktur. Bunun sebebi kart bilgilerimizin oldukça rahat bir şekilde başka kişiler tarafından kullanılabilmesidir. Bu durumun önüne geçmek içinse daha güvenilir alternatif ödeme yöntemlerini kullanmalıyız.

Eğer özellikle internet gibi sanal ortamlarda kredi kartı bilgilerimizi paylaşırsak, bu bilgiler istemediğimiz kişilerine eline geçebilir. Bu durumun ortaya çıkmaması için tek veya birkaç kez kullanımlık olan ve içerisine istediğiniz miktarı yükleyip o miktar kadar harcama yapabileceğiniz Paykasa kart bulunmaktadır. Paykasa kart dünyada oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan bir sanal karttır. Paykasa ödeme yöntemleri sayesinde dilediğiniz şekilde internette işlemlerinizi yapabilirsiniz, bunu yaparken de en ufak bir kaygı taşımazsınız.

Paykasa pin numarasını girmeniz yeterli olacaktır.


Son 10 yıldır internet kullanımının artmaya başlamasıyla internet üzerinden yapılan alışverişlerin sayısında da büyük bir patlama yaşandı. Özellikle online satılan ürünlerin daha uygun fiyatlı olmasından dolayı, internet alışverişi giderek daha da artmaya başlamaktadır. Ancak internet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartları ve diğer ödeme yöntemleri kullanıldığı için güvenlik konusunda bazı sıkıntılar yaşanmaktadır. Son dönemde kullanıma sunulan Paykasa’da ise böyle bir sorun olmaz. Çünkü bu Kart sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Tüm işlemler Reseller satış hizmeti sunan sitemizden en uygun ve güncel fiyatlar ile ihtiyacınız olan limitteki kartı satın almak ve bunu alışverişlerinizde kullanmak olacaktır. Alışveriş yaparken de sadece size verilen pin numarasını girmeniz yeterli olacaktır.

İnternet üzerinden güvenilir alışveriş…


İnternet üzerinden güvenilir alışveriş denildiği zaman aklınıza ne geliyor? Birçok kişi bu sorunun cevabını tam olarak bilmemektedir. Kredi kartları ile alışveriş yaptığınız zaman kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalıyorsunuz. Peki, bu bilgiler nerede ve nasıl saklanıyor bunu hiç düşündünüz mü? Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda bilgileriniz çalınacak olursa bu sizin için sorun teşkil edebilir. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız sizde Pay kasa Kart ödeme yöntemini tercih etmelisiniz. Pay kasa ön ödemeli kart hizmeti sayesinde artık kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek yok. Sadece size verilen sayıları ödeme ekranına girmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede hem daha hızlı bir şekilde alışveriş yapmış olacak hem de bilgilerinizi saklamış olacaksınız.

Paykasa Kartın Faydaları


İnternet üzerinden alışveriş yapmak birçok kişinin ilgisini çeken bir alışveriş yöntemidir. Çünkü internet üzerinden alışveriş yapıldığı zaman hem ürünler daha ucuza alınmakta hem de zaman kaybı yaşanmamaktadır. Bu nedenle internet üzerinden alışveriş yapanların sayısı gün geçtikçe daha da artmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı veya alternatif ödeme yöntemleri kullanıldığı için güvenlik konusunda bazı açıklar yaşanmaktadır. Özellikle kredi kartı ile ödeme yapılırken kişisel bilgiler paylaşıldığı için bu durum birçok kişinin alışverişten caymasına neden olmaktadır. Bu durumu engellemek içinse Paykasa ödeme sistemi geliştirilmiştir. Paykasa Kart ödeme sistemi ile artık sizde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerinizi kredi kartlarına oranla daha hızlı bir şekilde tamamlayacaksınız.

Paykasa satın almak istedikleri hizmet


Çünkü düşük komisyonlar karşılığında çok büyük alışveriş yapma imkanını elde edebilirsiniz. Söz konusu özellikleri ve düşük komisyon ücretlerini sunan bir kart ile tanışın. Makalemizi okumaya devam edin. Ön ödemel kart Paykasa ile alışveriş yapanlar, en düşük komisyon oranlarından faydalanır. PAYKASA satın almak istedikleri hizmeti çok daha rahat elde edebiliyorlar. Büyük ya da küçük alışverişlerde en iyi seçenekleri sunan ön ödemeli kart sayesinde, beklentilerinizi karşılama noktasında rahat edebilirsiniz. Bu da alışverişten vazgeçmemenizi sağlamaya yetecektir.

Serbest piyasa olduğu için değişken fiyatlar


Tabi ön ödemeli kartlarda düşük komisyon ücretlerinin olduğunu söylemek doğru.  Bir de satın alınacak firmanın da önemli bir yere sahip olduğunu hatırlatmakta fayda vardır. Biraz daha serbest piyasa olduğu için değişken paykasa fiyatları söz konusu olabiliyor ya da güvenli bir şekilde alışveriş yapmak mümkün olmayabiliyor. Bunun önüne en iyi şekilde geçerek gerek güvenlik gerekse de düşük komisyonlar sağlarız. Firmamızdan destek alarak paykasa ile alışverişyapmanın kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

Paykasa Kartı Satın Alırken Verilen Bilgiler Nelerdir?


Paykasa kartı satın alırken sizlerden herhangi bir kimlik bilgisi istenmiyor. Bunun yanı sıra herhangi bir finansal bilgi de talep edilmiyor. Bu sayede daha kartı satın alma aşamanızda dahi güvenilirliğini hissediyorsunuz. Peki, satın alma işlemi nasıl sağlanıyor. Öncelikle bayilik yetkisi olan bir Paykasa satış sitesi seçimelisiniz. İşlem sonrasında burada ihtiyacınıza karşılık gelen kart çeşidini belirliyor ve ardından da kartın satış tutarını bayinin belirtmiş olduğu hesaba yatırıyorsunuz. Parayı yatırmanızın ardından da müşteri hizmetlerine bağlanarak, ödemenizi teyit ettirmeniz gerekiyor. Tüm bu işlemleri tamamlamanız sonrasında belirttiğiniz telefon numarasına Paykasa pin kodunuz gönderiliyor.

Tek kullanımlık olan bu pin kodunu önemle saklamanız ve kesinlikle silmemeniz gerekiyor. Zira herhangi bir şekilde kaybetmeniz veya silmeniz durumunda telafisi veya tekrar aynı pin kodunu talep etmeniz mümkün olmuyor. Bunun nedeni ise size gönderilmeden önce veya gönderilmesi esnasında satışı gerçekleşen pin kodunun herhangi bir şekilde görüntülenmemesi ve aynı zamanda herhangi bir şekilde kaydedilmemesidir. Bu nedenle Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan sitelerde kullanılıp kullanılmadığı da anlaşılmamaktadır.

Paykasa Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli

Paykasa Kart’ın Geçerli Olduğu Siteler
Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan siteler ve aynı zamanda para yatırılabilen siteler yoğun olarak yabancı sitelerdir. Son dönemde tutku haline dönüşen yabancı sitelerden alışveriş yapma.

Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan siteler ile birlikte para gönderim işleminde de kullanımı mümkün olan Paykasa’nın kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar arasında ilk olan kural yüksek tutardaki kartı düşük ödemeler için kullanmamaktır. Zira kart tek kullanımlık olması nedeni ile kalan tutarı kullanma durumu söz konusu olmayacaktır. Diğer önemli detay ise, Paykasa kart numarasını bir başka kişiye devrederken bozdurma esnasında oluşacak komisyon bedelini hesaba katmak olacaktır. Zira bu işlemi belirli bayiler yaparken, aynı zamanda gerçekleştirdikleri işlem için komisyon bedeli talep etmektedir.


7 Yorum var "Paykasa Kart İle Güvenli Ödeme"
 1. Ahmet Taran dedi ki:

  sıze ıyı calısmalar dılerım bya hızlı calısma sıtemınız gayet ıyı tskler

 2. Sinan dedi ki:

  Paykasa alicam

 3. ömer dedi ki:

  Yardımlarınız için çok teşekkür ederim güvenilir firmasınız.

 4. omer dedi ki:

  pay kasa almakıstıyorum

 5. Ayben dedi ki:

  Paykasa satın almak istiyorum

 6. murat karaçolak dedi ki:

  Paykasa nasıl alabilirim

Yorum Yapabilirsiniz