Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kart Nasıl Satın alınır
16
Şubat
2016

Nasıl satın alınır Paykasa satın al ; İnternette bulunduğunuz ve alışveriş yaptığınız her ortam güvenilir olmayabilir. Türkiye’de ve dünyada birçok kişi internet üzerinden yapılan kredi kartı alışverişleri yüzünden mağdur olmuştur. Kredi kartı bilgileriniz öğrenildiğinde dolandırıcıların ağına düşmeniz zor olmayacaktır. En iyi ihtimalle bir yerde kredi kartınızı kullandıktan sonra bol miktarda spam mesaja maruz kalabilirsiniz.

Tüm bunlar bir yana, herhangi bir risk olmadığını düşünseniz bile para harcadığınız her yerde gerçek isminizi kullanmak istemeyebilirsiniz. Bilhassa oyun sitelerinde vakit geçiriyorsanız bunun kredi kartı hesap özetinize yansıması size günlük hayatta ciddi sorunlar çıkarabilir. Ancak internet üzerinde alışveriş yaparken tamamen anonim kalabileceğiniz bazı ödeme kanallarının bulunduğundan da emin olabilirsiniz.

Paykasa İnternette alışveriş yapmanıza olanak sağlar

Paykasa, Astropay ve Cashixir benzeri bir ödeme kanalıdır. İnternet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan sanal bir kart olarak işlev görmektedir. Bu kart 16 haneli bir elektronik pin numarası üzerinden çalışır. Bu pin tamamen gelişmiş bir algoritma ile oluşturulduğu için herhangi bir kişi veya yazılım tarafından tahmin edilebilmesi mümkün değildir. Kredi kartı numaraları belli yazılımlarla tahmin edilebilirken Paykasa satın alırsanız bu durum söz konusu değildir!

Sanal kart aldıktan sonra internette güvenle alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Kimlik bilgileriniz tamamen anonim olacaktır. Ancak bu sistemi kullanmadan önce Paykasa Kart Nasıl satın alınır konusunda ufak bir araştırma yapmalısınız. Bu kartı satın alırken alışveriş yaptığınız sitenin güvenilirliğinden emin olmanız son derece önemlidir.

İnternet üzerinde Paykasa satışı!

İnternet üzerinde Paykasa satışı yaptığını iddia eden birçok site bulunuyor. Ancak bunların önemli bir kısmı dolandırıcı sitelerdir. Alışveriş yapacağınız sitenin öncelikle gerekli sertifikaya sahip olup olmadığından emin olmalısınız. Tüm bunlardan emin olmadan herhangi bir para transferi yapmamanız gerekir. Mümkünse alışveriş yapacağınız kişilerin e-mail, telefon ve Skype gibi iletişim bilgilerini almalısınız.

Sanal kart satışı yapan siteler bu satışın üzerine belli bir komisyon koymaktadır. Bu komisyon genellikle fiyata dâhildir. Dolayısıyla Paykasa al Kart Nasıl satın alınır konusunda araştırma yaparken komisyonu en düşük ve en ucuz sitelere bakmanız faydalı olacaktır. Ancak fiyatlar normalin altındaysa bunun inandırıcı olmadığını düşünebilirsiniz. Nitekim aşırı düşük fiyatlar gösteren siteler güvenilir olmayabilir. Sanal kartta kullanımının yasal olarak herhangi bir engeli bulunmuyor. Bu kartın kullanımı Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygunsuz bir durum taşımıyor. Ayrıca uluslara arası ekonomi yasaları için de bir mahsuru bulunmuyor. Ancak internet, denetim sağlanabilen bir mecra olmadığı için burada Paykasa üzerinden dolandırıcılık yapan sitelere karşı bir yaptırım uygulanması mümkün değildir. Dolayısıyla alışveriş yaptığınız yerden emin olmalısınız.

Paykasa Hizmetini sitemiz üzerinden satın al

Paykasa satın al sonra internette tamamen anonim bir şekilde alışveriş yapabilir. Oyun oynayabilir ve bu kartın geçerli olduğu her yerde para transferi yapabilirsiniz. Bu sanal kart hemen hemen bütün oyun sitelerinde geçerlidir. Paykasa Kart Nasıl satın alınır konusunu araştırdıktan sonra kartı edinebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa satın al Hizmetini sitemiz üzerinden satın alırsanız hiç bir güvenlik problemi yaşamadan hızlıca elektronik ödeme kartınıza ulaşmış olursun. İyi alışverişler iyi eğlenceler dileriz.

Paykasa Kart Nasıl Satın alınır

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
Yorum Yapabilirsin.