Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kart ve Sanal Kart
23
Aralık
2015

P
aykasa Kart ve Sanal Kart; Güncel dolar ve euro kurları baz alınarak fiyatları oluşturulan Paykasa kartlar aslında bizim bildiğimiz sanal kart benzeri kartlardır. Paykasa kart, sanal karttan kişisel bilgiler ve son kullanma tarihi bakımından ayrılır.Daha güvenilir ve risksiz oluşu da kullanıcılar tarafından beğeni toplar. Kullanıcıların ihtiyacını gidermek için bazı Paykasa kart satışı yapan firmalar oluşmuştur.

internet ortamında çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz

Ülkemizdeki Paykasa ön ödemeli  sistemin satıcıları genellikle ticaretlerini internet ortamından yapmaktadırlar. Yani dışarıda bu kartı bulamadığınız gibi internet ortamında çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Satıcı firmalara dikkat ederek alım yapmanız son derece önemlidir. Komisyon alarak Paykasa satışı yapan bayiler normal fiyatlardan biraz daha fazlaya pazarlamaktadır bu kartları. İngiltere çıkışlı ön ödemeli kartlar meblağ olarak birbirinden farklıdır. İstediğimiz kadar bütçe ile oluşturulan kartlarda fazla miktarı da istediğimiz orana bölme imkanı vardır.

Ön ödeme tabanlı olan Paykasa

Ön ödeme tabanlı olan Paykasa kartlar hayatımıza son seneler girerek farklı bir ödeme yöntemi oluşmasına yaramıştır. Bu ödeme yöntemi diğerleri gibi güvenilirdir. Hatta onlardan daha güvenlidir de diyebiliriz. Bu ödeme yönteminde kişisel veya kart bilgilerini vermek durumunda kalmayız. Ödeme yapacağımız yere 19 haneli Paykasa kart numarasını vermemiz anında işlemimizi gerçekleştirecektir. Risksiz ve kullanımı kolay olan Paykasa satın al kartı genellikle alışveriş tabanlı internet sitelerinde veya Oyun sitelerinde çok rahat kullanabilmekteyiz. Facebook’un da tercihleri arasına giren kart adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Güvenilir Paykasa kart almak


Güvenilir Paykasa kart almak için internette biraz araştırma yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Pek çok firma olmasına rağmen bu firmalardan sadece 4-5 tanesi işini doğru yapmaktadırlar. Sizlere en büyük tavsiyemiz kredi kartını kullanmaktan çekindiğiniz yerlerde mutlaka Paykasa kartınızı kullanınız. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde dolandırıcılık olayları, yapılan araştırmalara bakıldığında diğer ödeme biçimlerine nazaran çok daha saldırıya açık durumdadır. Banka bilgilerinizin, alt yapısını bilmediğiniz ve emin olamadığınız sitelerden alışveriş sırasında kullanılması oldukça sıkıntılı süreçler doğurmaktadır.

Paykasa kart ile işlemlerinizin güvenli

Bu sebeple Paykasa kart ile işlemlerinizin güvenli şekilde yapılabilmesi çok önemlidir. Bütün bu amaç etrafında, düşünülüp taşınılarak hazırlanan Paykasa kart. Hemen  ön ödemeli  kart satın alınıyor oluşu ve hiçbir kişisel bilgiye ihtiyaç duymaması onu vazgeçilmez kılmaktadır. Bir sürü muadile rağmen Paykasa kart, piyasada en güvenilir ön ödemeli ve güvenlikli alışveriş biçimi olarak gösterilmektedir. Yapmanız gereken, bir internet sitesi üzerinden Paykasa kart siparişi vermek ve kullanabileceğiniz kadar bakiye bulundurmak. Daha sonra yapacağınız alışverişlerde güvenlik endişeniz bulunmadan rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.


Yorum Yapabilirsiniz