Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kartın Bakiyesinin Bölünmesi İşlemi
30
Aralık
2015

P
aykasa Kartın Bakiyesinin Bölünmesi İşlemi ; Son yılların ön ödemeli kartı olarak karşımıza hemen hemen tüm alışveriş ve Oyun sitelerinde bizlerin görmüş olduğu Paykasa kart düşünüldüğü gibi bir kredi kartı ve sanal kart değildir. 

Paykasa kartı resmi adresinden işlem yapabilirsiniz

Ön ödemeli Paykasa kart; Üzerinde sadece 19 haneli sayılar bulunduran ve alışverişte sadece bir kez kullanılabilen özel olarak usd ve euro tabanlı bir karttır. Bahsedilen gibi tek kullanımlık oldukları için alışveriş zamanı bu olaya dikkat etmemiz gerekebilir. İçerisinde bakiyesi az olan bir karta bakiye yüklenmemesinin aksine içerisinde bakiye fazla olan bir Paykasa kartı resmi web adreslerinden bölüm işlemi yapabilirsiniz. Bu olay tamamen ücretsiz gerçekleşmektedir. Komisyoncu firmalardan temin edilen kartı alırken son derece dikkat etmelisiniz. Ülkemizde halen bu kartın resmi satışı yapılmamaktadır. Sadece internet ortamından komisyoncu kişi ve kurumlardan temin edilmektedir.

Paykasa kart alım satım işinde olanlar

Paykasa kart alım satım işinde olanlar belki bilirler eskiden bu kartların yerine payesafe card kullanılırdı. Bu kartların piyasadan kalkmasına en çok Oyun  siteleri sebep olmuştur. En çok ön ödemeli kartları bu siteler kullandığı için eğer aralarında anlaşmazlık durumu meydana gelirse sistemlerinden kaldırdıklarında kartlar unutulmaya kadar gidebilmektedir. Şuan için tüm alışveriş siteleri ve bahsedilen oyun siteleri Paykasa fiyatları kart kullanmaktadır. Paykasa kart, genel olarak ön ödemeli kart olmasının yanında aynı zamanda üzerinde hiç bir bilgi içermeyen sayılı kartlar arasındadır. Ülkemizde genellikle internet üzerinden satışa çıkarılan Paykasa kartlar komisyoncu veya firmalar tarafından piyasaya sürülmektedir.

Paykasa kart alırken mutlaka güvenilir firmaları seçin

Paykasa kart alırken mutlaka güvenilir firmaları seçmemiz gerekir. Aksi durumda hem paramızdan hem de almak istediğimiz Paykasa karttan olabiliriz. Paykasa kart tarafından yapılan ön ödeme ve diğer işlemlerdeki rahatlık ve güven oldukça büyük öneme sahiptir. Yukarıda anlatmaya çalıştığımız gibi, diğer ön ödemeli kartlardan çok daha kullanışlı bir yapıya sahiptir. Paykasa satın al, birçok ülkede sağladığı kolaylıklar nedeniyle talep görmekte ve yine gün geçtikçe bu etkisini arttırmayı başarmaktadır. Paykasa satın al kart ile çok çeşitli internet sitelerinde kullanım imkanı olması ve güvenlik arz etmesi sebebi ile en fazla tercih edilen sanal kartlar arasındaki yerini almıştır. Hem internet siteleri için hem de müşteriler için oldukça cazip olan Paykasa kart al, iki taraf için de avantajlı bir kullanım sunmaktadır. Paykasa kart kullanan internet siteleri genellikle uluslar arası çapta olmaktadır. Bunun nedeni, dünyanın herhangi bir noktasından alışveriş yaparken, o site ile ilgili çekinceleriniz çok daha fazla olabilmektedir. Paykasa kart kullanan bu siteler, müşterilerinin bu düşüncelerden kurtulmasına neden olmaktadır.


Yorum Yapabilirsiniz