Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kod Güvenliği
05
Aralık
2016

P
aykasa Kod Güvenliği Değerli kullanıcımız; Aşağıda belirtmiş olduğumuz bilgiler sizlerin güvenli alışveriş yapabilmek için tercih ettiğiniz Paykasa kart’ı satın al’ırken de güvenliğinizi sağlamanız adına bilinmesi gerekenleri içermektedir. Bu bilgileri okumanız büyük önem taşımaktadır.

Kod Güvenliği için Uyarılar


Sizlerden sanal banka kredisi, iddaa kuponu, intrnetten ürün satın almak (telefon, forma, laptop, maç bileti, tatil bileti, otel rezervasyonu, hediye çeki, elektronik ürün vs.) adı altında bizim hesaplarımıza ödeme yaptırtarak bizden aldığınız (Astropay – Paykasa) KODLARINI SİZLERDEN ALIP, KODU BOZDURUP NAKİTE ÇEVİRİP sizi dolandırmaktadırlar. Bu tarz ödemelerinizde dolandırıldığınız da Paykasasatinalkart.com sorumlu değildir.

 • Paykasa kart kodlarını kullandığınız sitelerin görseli, içeriği, bilgilendirmesi kısacası tüm görünüm ve hizmet aynı şekilde kopyalanarak, asıl alan adına benzer adlar altında dolandırıcılık amaçlı Paykasa kullanım platformları oluşturulmaktadır. Bu tür platformlarda kişisel bilgiler ve satın alınmış olan kod bilgileri ele geçirilmektedir.
 • Bu tür olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına sitemiz üzerinden satın aldığınız Paykasa kodlarını kullanacağınız sitenin adres bilgisini mutlaka birkaç kez teyit ediniz. Kod güvenliğinizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.
 • Kodu kullanmak istediğiniz sitenin benzer görsel ile düzenlenmiş illegal bir site olmadığından emin olmak için sitede kısa bir gezinti yapmak ve sayfalar arasında gerçekten hizmet verilip verilmediğini test etmek, güvenilirliği arttıracaktır.
 • Ana sayfa dışında diğer sayfalarda da gezinmenizi önermemizin sebebi, sahte sitelerin sadece ana sayfayı taklit ederek, dolandırıcılık amacına ulaşmaya çalışmasıdır. Giriş yapacağınız sitenin farklı sayfalarını açmak istediğinizde eğer yanıt alabiliyor iseniz bu doğru adres anlamına gelmektedir. Zira sahte bir site ise farklı sayfalar yanıt vermeyecektir.
 • Tarafımızdan satın almış olduğunuz Paykasa kodlarını hiçbir neden göz etmeksizin başka şahıslarla ve hatta personellerimiz de dahi olsa bile paylaşmayınız.
 • Paykasa kod güvenliğiniz için cep telefonlarınıza servis sağlayıcısı ve yayınlayıcı firması belli olmayan program ve uygulamaları yüklemekten kaçınınız. Paykasa kodlarınız telefonlarınıza gönderilirken, yayınlayıcısı belirsiz olan programların arka planlarında sizlerin bilgilerine erişebilme imkanı yaratılabilmektedir. Bu nedenli bu hususta son derece dikkatli olunuz.
 • Tarafımızdan almış olduğunuz Paykasa kodları tarafınıza iletilene dek veri tabanımızda kripolu olarak saklanmaktadır.
 • Sizlerin Paykasa kod satın almanız ardından cep telefonunuza gönderilecek olan kod öncelikle 3 farklı pop noktasında güvenilirliği korumak adına parça parça çözülüp tarafınıza iletilmektedir.
 • Web sitemiz üzerinden müşterilerimizin satın aldığı kod, satın alındığı tarih ve saat bilgisi dahilinde kullanıcı sorumluluğuna geçmektedir. Bu saat dilimi itibari ile kod’un kullanılması ve herhangi bir hususta www.paykasasatinalkart.com’un yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 • Kod kullanımı yapacağınız sitenin adres bilgisinden emin olunuz.
 • Bu tür bir dolandırıcılık ile yaşamanız veya karşı karşıya kalmanız halinde kodu kullanmak istediğiniz sitenin yetkilileri ile irtibata geçiniz.
 • 
  7 Yorum var "Paykasa Kod Güvenliği"
  1. Yahya Elin dedi ki:

   Paykasa kart satın alma konusunda desteklerinizden dolayı teşekkür ederim. Hizmetinizden memnun kaldım.

  2. Metin yıldırım dedi ki:

   Çok kaliteli ve güvelinir bir sitesiniz çok teşekkürler

  3. sezer gül dedi ki:

   Hatasız hızlı müşteri temsilcileriyle gerçekten çok başarılı bir sitesiniz

  4. mehmet ak dedi ki:

   Verdikleri güven ile gözünüz kapalı alım yapabılırsınız

  5. enser kara dedi ki:

   Fiyatları diğer sitelere göre uygun olan ve hatasız müşteri temsilcileriyle çok iyi bir ekipler

  6. ali rıza bakar dedi ki:

   Müşteri memnuniyetini tam anlamıyla karşılayan bir site tavsiye edilir

  7. Beyazıt bestan kızılkaya dedi ki:

   Arkadaşlar bu kartı fiziksel bulamıyormuyoz neden hep nette almak zorundayız

  Yorum Yapabilirsiniz