Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kontör kart İle Alışveriş Yapılan Siteler
29
Aralık
2016

Paykasa Kontör kart İle Alışveriş Yapılan Siteler İnternetten alışveriş yaparken kullanacağınız ödeme aracının ne denli güvenli olduğu konusunda kuşkularınız varsa bu konuda haksız olmadığınızı söylemek doğru olacaktır.

Ödeme yönteminin güvensizliği bir yana birde tercih edilen sitenin bu konuda şüphe uyandırıyor olması sıkıntılıdır. Bu durum ihtiyacınıza yönelik yapmak istediğiniz alışverişten vazgeçmenize bile neden olabilir. Sizin bu konuda sorun yaşamadan isteklerine ulaşması için son derece kullanışlı aynı zamanda aklınızdaki tüm soru işaretlerini yok edecek yöntem var. Bu yöntemin ismi ise elbette ki Paykasa ön ödemeli kart. Paykasa kart isterseniz tercih ettiğiniz site genel olarak size güvensiz görünsün veya daha önce hiç kullanmadığınız bir site olsun. İsterseniz ödeme işleminiz yüksek tutarda olsun fark etmeden hızlı ve güvenli satın alma işlemi sağlayabilmenize imkân tanıyor.

Paykasa kontör ile alışveriş yapılan siteler üzerinden yapılan işlemlerde gerek sitenin güvenilirliği, gerekse kartın güvenilirliği her zaman sizin kontrolünüz altındadır. Öyle ki sizde bu kartı satın almanız halinde hangi sitelerde ne şekilde kullanabileceksiniz birlikte inceleyelim.

Paykasa Kart’ın Geçerli Olduğu Siteler

Paykasa Kart’ın Geçerli Olduğu Siteler

Paykasa Kart’ın Geçerli Olduğu Siteler

Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan siteler ve aynı zamanda para yatırılabilen siteler yoğun olarak yabancı sitelerdir. Son dönemde tutku haline dönüşen yabancı sitelerden alışveriş yapma. Paykasa asıl olarak ülkemizde satılmakta olan markalı ürünleri daha makul fiyata satın alma imkânını verir. Paykasa kart sistemin ayrılmaz bir parçası haline gelmiş ve işlemleri oldukça kolaylaştırmaktadır. Gerek kullanımındaki kolaylık, gerekse kullanım alanının oldukça geniş oluşu tercih edenlerin sayısını günden güne arttırmaktadır. Ödeme için Paykasa kartın geçerli olduğu sitelerde ön ödemeli olarak ödeme yapabilmek kolaylık sağlar. Size bütçenize göre harcayacağınız tutarda kart satın almanız sayesinde kontrol altında tutmanıza sağlar. Alışvrişlerde kimlik bilgilerinizi paylaşmadan ödeme işlemi sağlamanıza imkân tanımaktadır.

Paykasa Kartı Satın Alırken Verilen Bilgiler Nelerdir?

Paykasa kartı satın alırken sizlerden herhangi bir kimlik bilgisi istenmiyor. Bunun yanı sıra herhangi bir finansal bilgi de talep edilmiyor. Bu sayede daha kartı satın alma aşamanızda dahi güvenilirliğini hissediyorsunuz. Peki, satın alma işlemi nasıl sağlanıyor. Öncelikle bayilik yetkisi olan bir Paykasa satış sitesi seçimelisiniz. İşlem sonrasında burada ihtiyacınıza karşılık gelen kart çeşidini belirliyor ve ardından da kartın satış tutarını bayinin belirtmiş olduğu hesaba yatırıyorsunuz. Parayı yatırmanızın ardından da müşteri hizmetlerine bağlanarak, ödemenizi teyit ettirmeniz gerekiyor. Tüm bu işlemleri tamamlamanız sonrasında belirttiğiniz telefon numarasına Paykasa pin kodunuz gönderiliyor.

Tek kullanımlık olan bu pin kodunu önemle saklamanız ve kesinlikle silmemeniz gerekiyor. Zira herhangi bir şekilde kaybetmeniz veya silmeniz durumunda telafisi veya tekrar aynı pin kodunu talep etmeniz mümkün olmuyor. Bunun nedeni ise size gönderilmeden önce veya gönderilmesi esnasında satışı gerçekleşen pin kodunun herhangi bir şekilde görüntülenmemesi ve aynı zamanda herhangi bir şekilde kaydedilmemesidir. Bu nedenle Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan sitelerde kullanılıp kullanılmadığı da anlaşılmamaktadır.

Paykasa Kartı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli

Paykasa kontör kart ile alışveriş yapılan siteler ile birlikte para gönderim işleminde de kullanımı mümkün olan Paykasa’nın kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar arasında ilk olan kural yüksek tutardaki kartı düşük ödemeler için kullanmamaktır. Zira kart tek kullanımlık olması nedeni ile kalan tutarı kullanma durumu söz konusu olmayacaktır. Diğer önemli detay ise, Paykasa kart numarasını bir başka kişiye devrederken bozdurma esnasında oluşacak komisyon bedelini hesaba katmak olacaktır. Zira bu işlemi belirli bayiler yaparken, aynı zamanda gerçekleştirdikleri işlem için komisyon bedeli talep etmektedir.

Paykasa Kontör kart İle Alışveriş Yapılan Siteler

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
 • 368 Görüntüleme
 • 13 Comments to "Paykasa Kontör kart İle Alışveriş Yapılan Siteler"
  1. barbaros dedi ki:

   Paykasa kart para gönderme işlemi oldukça basittir. Sadece tarafınıza iletilen 16 haneli pin kodunu para göndermek istediğiniz kişiye iletmeniz yeterlidir. Bu sayede karşı taraf dilediği gibi paykasa kartın içerisindeki tutarı kullanabilecektir. Herhangi bir para gönderme masrafıyla karşılaşmadan gerçekleştireceğiniz bu işlem sayesinde yurt içi ve yurt dışı para gönderimlerinizde güvenli bir yöntem tercih etmiş olursunuz. Paykasa kart sanal bir kart olması nedeni ile ATM gibi araçlarda kullanılmamakta ve bu tür bir para gönderim şekli yer almamaktadır. paykasa al

  2. mehmet yücel dedi ki:

   paykasayı nerede kullanabılırım ?

  3. ali akaydın dedi ki:

   Paykasa nasıl alabılırım

  4. sezer acer dedi ki:

   mobıl odeme ıle paykasa alabılıyormuyum ?

  5. dilara sezer dedi ki:

   paykasa ne kadar surede elıme geçer

  6. namıkkemal dedi ki:

   paykıasa ne kadar süre geçerliliği vardır

  7. Kenan elmacı dedi ki:

   Merhaba araştırmalarım sonuncunda güvenilir bir sitesiniz. 1000 paykasa satın almak iistiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz.

   • Paykasa dedi ki:

    Merhaba Kenan bey doğru yerde olduğunuzu belirtmek isterim. Sitemiz sağ köşesindeki canlı destek kısmından destek alabilirsiniz.

  Yorum Yapabilirsin.