Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Kullanan Siteler
07
Aralık
2015

Paykasa Hangi Sitelerde Geçiyor

G
ün artık teknoloji çağı olduğu için artık her türlü anlamda güvenlik siteler için vazgeçilmez unsur olmaktadır. Güvenlik için paykasa kullanan siteler hakkında yaptığımız araştırma sonucunda sizlere ”paykasa” hakkında merak edilen tüm ayrıntılı bilgileri sizinle paylaşmaya karar verdik.

Yazı başında da belirttiğimiz gibi artık teknoloji çağının verdiği ve bizim kullanımız için tasarlanan her türlü özel kullanım eşyalarında bile teknolojik bir adım öne çıkıyor. Ülkemizde hızla ilerleyen ve herkesin artık cep telefonları sayesinde yanından ayırmadıkları sistemlerin birçoğu internet sitelerinden gerçekleşmektedir. Peki, sizce her alışverişimizi bile bu alanlardan sağladığımıza göre güvenlik için ne önlemler alıyoruz. İşte bu alan için gerçekleştirilen ve sizlerin güvenliği için hazırlanan paykasa kullanan siteler konusunu dikkatli bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Paykasa nedir?


Paykasa internet yolu ile sitelerden alışveriş yapabilmek için hazırlanmış ve nakit para yerine geçen ön ödemeli bir kupon sisteminin oluşumudur. Paykasa kullanan siteler tercih edildiğinde, sizlerde hazırlanan kartın amaçları dahilinde güvenle ve hiçbir sorun yaşamadan, aklınızda bir tek soru işareti kalmadan keyifli alışverişler yapabileceksiniz. Güvenliğinizin sağlanması için yapılan her türlü özel kodlamalar, firma tarafından son sistem olarak hazırlanmış çözülmesi imkansız bir halde sunulan algoritmalı paykasa satın al kartlarınız ile paykasa kullanan siteler sayesinde sizlerde ödemelerinizi tamamlayarak, alışverişlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Özel kuponlarda bulunan indirimleri de yine paykasa kullanan siteler içinde bulabilmeniz mümkün.

Paykasa nasıl kullanılır ve nasıl kayıt olunur?


Bu tür soruların cevaplarını arayarak bulabilir ve alınan cevaplar sonucunda sizlerde paykasa kullanan siteler bölümüne geçiş yapabilirsiniz. Ancak biz sizin için bu konuları da araştırdık. Paykasa kartlarını almak için Paykasa resmi satıcılarının sitesine giriş yapabilirsiniz. Site içinde yer alan kayıt bölümüne verilerinizi kayıt ederek, daha sonra mailinize gelecek olan doğrulama kodunu aktive etmeniz yeterli olacaktır. Paykasa kullanan siteler daha çok bu yöne bir alışveriş için sizleri yönlendirecektir. Buralardan ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha sonra paykasa resmi internet sitesinden gelen doğrulama sonrasında siteden bir kupon seçimi yapabilirsiniz. Kuponlarınızı yapacağınız alışverişlerin oranında seçmeniz doğru yöntem olacaktır. Ödeme yöntemini seçerek yapacağınız ödemeden sonra kupon kodlarınız mail adresinize gönderilecektir. Hepsi bu kadar artık sizde bir paykasa satın aldığınız kupona sahipsiniz, dilerseniz hemen paykasa kullanan siteler ile alışverişlerinize başlayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır ?


Paykasa kullanımı için mailinize gelen 19 numaralı özel algoritmaya sahip olan dijital kart numaraları sayesinde kupon seçimi ve sonrasında bu kuponlar ile alışverişler tamamlanacaktır. Bir nevi sanal kredi kartı da diyebilirsiniz aslında, sizin için önemli olan pın kodlarınızı kimseyle paylaşmamanız, paykasa kullanan siteler için kullanacağınız kuponların alımlarını da dilerseniz, kredi kartınız ile bir kerede, dilerseniz havale veya Eft yöntemleri ile tamamlayabilirsiniz. Hazırlanan ve sizler için özel bir yöntem kullanarak güvenlikli hale getirilen kuponların bitiminde yeni kuponlarınızın siparişlerini oluşturabilirsiniz.

Paykasa Kullanan Siteler


İnternet ortamında alışveriş yaparken kullandığınız e ticaret siteleri içinde paykasa kullanan siteler hergün artarak büyük bir büyümeye doğru ivme kazanmıştır. Son dönemlerde internet ortamında yapılan sanal dolandırıcılık gibi kavramların hızla artması ve genelleme olarak yüksek bir potansiyel ağı oluşturulması, bu gibi güvenlik tedbirlerinin alınmasına ihtiyaç duyulduğunun göstergesidir. Hemen hemen birçok internet içinde e ticaret sitelerini aktif olarak kullanan internet kullanıcıları paykasa hakkında araştırma yaptıktan sonra alışverişlerini tamamlamaktadır. Sizlerde güvenli alışveriş, sorunsuz işlem ve aklınızda soru kalmayacak bir şekilde siparişlerinizi oluşturmak isterseniz paykasa kullanan siteler alanındaki hizmetleri tercih etmelisiniz. Hayırlı alışverişler.

  • 963 Views
  • 
    Yorum Yapabilirsiniz