Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Ödüllü Elektronik Ödeme Yöntemi
01
Şubat
2016

P
aykasa Ödüllü Elektronik Ödeme Yöntemi; Günümüzün teknolojik şartları dâhilinde yaygın bir konuma gelen internet alış verişleri, güvenlik ilkesinin ön plana çıkmasına neden olmaktadır. İnternet üzerinden yapılacak alış verişlerde kişisel bilgilerin muhafaza edilmesi çok önemlidir. Alış verişlerde kullanılan kredi kartlarının bilgilerinin dolandırıcıların eline geçmesi, alternatif ödeme şekillerinin doğmasına neden olmuştur.

Paykasa Güvenliği en üst seviyede ele alır

Güvenliğin en üst seviyede ele alındığı ve kişisel bilgilerin hiçbir şekilde paylaşılmaz. Paykasa kart ödeme sistemi, sektörde en fazla kullanılan yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Bilinen yönü ile Paykasa ödüllü elektronik ödeme yöntemi olarak ifade edilen bu sistemdir. Elektronik alış veriş ya da dijital kimlikli alış veriş olarak da tanımlanmaktadır. Geçerli olduğu tüm internet sitelerinde ve oyun sitelerinde yapılan alış verişlerde ya da para aktarımlarında kullanılır. Sadece dijital pin kodu kullanılmakta ve bu sayede bireyler hakkında bilgi paylaşımı yapılmamaktadır. Üstelik bu pin kodunun bir defa kullanılıyor olması, ikinci ve daha fazlası işlemlere de engel olmaktadır.

Paykasa Ödüllü Elektronik Ödeme Yöntemi Nedir?

Online ödeme, dijital ödeme, elektronik ödeme ya da ön ödeme olarak adlandırılır. Bu sistem Paykasa ödüllü elektronik ödeme yöntemi yüklediğin kadar harca mantığına dayanmaktadır. Diğer bir ifade ile karta önceden belirlenen bir miktar yatırılmakta ve harcama tamamen bu miktar kadar yapılabilmektedir.Ödüllü ibaresinin temelinde ise, özellik ile internet üzerinden hizmet sağlayan oyun sitelerinin; Paykasa satın al kart kullanan üyelerine sunmuş olduğu özendirmedir. Oyun sitelerine üye olan Paykasa kart sahipleri, oyunlarda kullanılmak üzere para transferi yapmaktadır. Kullanıcılar bu para transferlerini Paykasa kart yöntemi ile gerçekleştirdikleri takdirde, bonuslar ile ödüllendirilmektedir.

Paykasa Bonusu veren siteler

Oyun siteleri kendi kampanyaları dâhilinde, farklı bonus seçenekleri ya da bonus oranları sunmakta. Oyun siteleri bu yöntemi tercih edenlere, düzenledikleri kampanyalar dâhilinde ikramlarda bulunmaktadır. Paykasa kart sahipleri bu özellik nedeni ile hem güvenli ve hızlı bir şekilde para transferi işlemini gerçekleştirmektedir. Oyuncular hem de yaptıkları transfer neticesinde, siteler tarafından sunulan bonuslar ile ödüllendirilmektedir.Üstelik elde ettikleri bu bonusları, oyunlarda kullanabilmekte ve ek bir ödeme yapmadan yeni bir oyuna katılma şansını elde etmektedirler. Paykasa kart kullanımında ödül dağıtan oyun sitelerine ulaşmak oldukca kolaydır. Tek yapmanız gereken ilgili sitelerin oyunları hakkında internet üzerinden Google, Yandex gibi arama motorlarından araştırma yapabilirsiniz. Paykasa ödülleri hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Paykasa Ödüllü Elektronik Ödeme Yöntemi Ayrıcalıkları

Paykasa kart kullanımı ve para transferleri ile alış verişlerde Paykasa kart kullanım işlemini gerçekleştirin. Paykasa ödüllü elektronik ödeme yöntemi ayrıcalıklarını ve fırsatlarını kaçırmayın.

İşlemlerin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi, tüm işlemlerde güvenliğin en üst düzeyde yer alması, kesintisiz müşteri hizmeti desteğini sağlanmaktadır. Paykasa satın al transferlerinde bonus başlığında ödüller verilmesi, bu ayrıcalıkların arasında yer almaktadır.

Ayrıca, harcamalardan veya transferlerden arta kalan miktarların bozdurulur. Oyuncu tekrar bireysel hesaplara masrafsız bir şekilde geçirilmesi işlemleri de elektronik ödeme yönteminin ayrıcalıkları arasında bulunmaktadır.

Her zaman söylediğimiz gib bizden Paykasa al güvenli ödeme yap.


Bir Yorum var "Paykasa Ödüllü Elektronik Ödeme Yöntemi"
  1. Murat Şanol dedi ki:

    Paykasa kullanımı kolaymış. Satın alırken çok tereddüt yaşamıştım kolaylığından çok memnun kaldım.

Yorum Yapabilirsiniz