Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa satın al
25
Ağustos
2015

Birkaç dakika içinde satın  alınır

P
aykasa satın al; Güvenli alışveriş seçeneklerini değerlendirmek isteyenlerin son zamanlarda en çok tercih ettikleri yöntemlerden biri de Paykasa kart oldu. Tabi ki bunun tercih edilmesindeki en büyük nedenleri incelediğimizde kartın kolaylıkla bulunması.

Kolaylıkla sipariş edilip birkaç dakikalık bir bekleme süresinden sonra elde edilmesi gibi nedenler de tetiklemektedir. Bunun yanında bir de güvenilir olması da kullanıcıların kartı tercih etmesindeki en büyük etkendir diyebiliriz.

Paykasa satın al kolaylıklarından faydalan!

paykasa satın al

paykasa al

Günümüzde artık ok fazlasıyla internet dünyasının içinde yer alan insanların sayısının artması, beraberinde güvenlik sorunlarından kurtulmayı da mecburi hale getirdi. Bunun için geliştirilen yeni sistemlerden biri olan ön ödeme sistemleri arasında kendini gösterir. “Paykasa satın al” kolaylıklarından yararlan; işin daha güzel boyutlarını değerlendirme ayrıcalıklarına sahip oldukları; bu yöntemi daha cazip görmektedirler. Firmamızda, sürekli yeniliklere giderek müşterilerimiz için en kolay ödeme yöntemleri dâhilinde hizmet vermekteyiz. Bu da tercih edilmemizin farklı bir nedenidir.

Hizmetleri beklediğinizden daha kolay!

Paykasa satın al hizmetlerinde beklediğinizden daha kolay seçenekler; ödeme yöntemlerinde alternatif yöntemler ve daha fazlasına sahip olan firmamız; dilediğiniz zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz hizmet numaraları, canlı destek sayfası ve diğer iletişim yöntemleriyle ihtiyacınızı karşılamakta. Sizlere çok fazlasıyla ayrıcalık sunmaktadır. Dilediğiniz kolaylıkta alışveriş aradığınızdan daha fazla kolay ödeme yöntemleri ve diğer avantajlar içerisinde kalacağınız güvenilir bir sistem. Sizleri [Paykasa kart ile tanıştıran firmamız], deneyimli iş sonuçlarına bağlı kalarak istediğinizi elde etmenize kolaylık sağlamaktadır.

Bankalar arasında ödeme yapma kolaylıkları…

Paykasa özelliklerini değerlendirirken; Bankalar arasında ödeme yapma kolaylıklarını da göz ardı etmeyen firmamız ile yapacağınız çalışmaların çok daha verimli olacağını şimdiden söylemek istiyoruz. Çünkü tüm bankalarla olan anlaşmamız neticesinde istediğiniz tipte satın alma ve ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte pay pal ile ödeme ve mobil ödeme seçeneklerinin de aktif bir şekilde kullanılabilirsiniz. Firmamızda beklediğinizden çok daha rahat bir şekilde “Paykasa” kolaylıklarından yararlanacak; ödemelerinizi gerçekleştirirken kazançlı çıkmanın da keyfini elde edeceksiniz.

Paykasa Kart Numaraları Nedir

Sanal kart dünyasındaki hızlanma ve sayılarındaki artış genel olarak talebe bağlı ilerlemektedir. Bu artış internet dünyasında yaşanan güvensizliğin bir eseri olsa da bu sistemin kurulmuş olması da büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Sanal kartların tasarlanmış olması kişisel kimliklerin ortaya çıkmadan ödeme yapabilme özgürlüğü sunmaktadır. Bu da internet dünyasının olmazsa olmazı demektir. Sanal kartlar arasında sürekli kullanım sağlayan kimliksiz kartlar olsa da ayrıca tek kullanımlık olan ön ödemeli kartlar da bulunmaktadır. Ön ödemeli kart sisteminin ise en çok bilineni elbette ki Paykasa kart’dır.

Ön ödemeli Paykasa kart numaraları nedir denildiğinde ise 16 haneli rastgele rakamlardan oluşturulmuş koddur.  Paykasa son derece güvenilir bir sistem ile bir araya getirilmiş rakam dizinidir. Tahmin edilmesi mümkün olmadığı gibi her numara bir kez kullanıma verilmektedir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması

Firmamız Müşteri memnuniyetinin sağlanması ve daha fazla ayrıcalıkları sunulması adına da sürekli kendini geliştirmektedir. Firmamız, ayrıcalıklarla dolu çözümlerini sizlere sunarken, memnun kalmanız adına da sürekli yeni girişimler içerisinde yer almaktadır. Müşterilerimizin güvenmesi noktasında alışverişlerinde isabetli karar almakta oldukça etkilidir. Ön ödemeli “Paykasa”kolaylıklarından yararlanmak, dilediğiniz zaman kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Paykasa’nın diğer avantajlarından yararlanmak için firmamızın internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Canlı destek sayfamızı kullanarak sormak istediğiniz tüm sorularınıza kısa sürede yanıt bulabileceksiniz. Hizmet anlayışı ile sizleri karşılayan bir temsilcimiz ile daha rahat alışveriş yapma kolaylıklarına sahip olacaksınız. 7/24 alışveriş yapma kolaylıkları, güvenli ödeme seçenekleri ve diğer avantajlarımız sayesinde alışverişin en güzel yöntemlerini değerlendirme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Alışverişte güven, ödemelerde kolaylıklar ve daha fazlasına sahip olmak için internet sitemizi incelemeye devam edin.

Facebook Oyunlarında Kullanın

Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook aynı zamanda birçok çevrimiçi oyunu da içerisinde barındırır. Bu oyunlarda can alma, oyunda kullanmak üzere malzemeler edinme gibi ihtiyaçlar doğduğunda ise satın al gibi bir bilgilendirme çıkmaktadır. Bu bilgilendirme sonrasında kişiler, özellikle oyun tutkunları belirli bir ödeme yaparak ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu işlem karşısında eğer ki güvenli bir satın alma işlemi sağlanmak istiyorsanız Size tavsiyemiz Facebook oyunlarında “Paykasa satın al” kullanın. Bu kullanım sayesinde gerek oyun sağlayıcısına gerekse Facebook’a hiçbir finansal bilginizi aktarmamış olacaksınızdır. Oyunun güncellenmesi veya herhangi bir şekilde yeni can alınması gibi durumlar doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapanların yaşadığı otomatik olarak hesaptan çekilme durumu; tek kullanımlık “Paykasa” kart olması nedeni ile yaşanmayan bir durumdur. Bu sayede sizin bilginiz dışında herhangi bir harcama yapılmamış olacaktır.

Paykasa Hizmetini sitemiz üzerinden almak güvenlidir.

Paykasa satın al sonra internette tamamen anonim bir şekilde alışveriş yapabilir. Oyun oynayabilir ve bu kartın geçerli olduğu her yerde para transferi yapabilirsiniz. Bu sanal kart hemen hemen bütün oyun sitelerinde geçerlidir. Paykasa Kart Nasıl alınır konusunu araştırdıktan sonra kartı edinebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hizmeti sitemiz üzerinden alırsanız hiç bir güvenlik problemi yaşamadan hızlıca elektronik ödeme kartınıza ulaşmış olursun. İyi alışverişler iyi eğlenceler dileriz.

Paykasa Kart Alınması İçin Yapılması Gerekenler?

Paykasa kart satın almak için yapılması gereken ilk işlem yetkili bir siteye ulaşmaktır. Siteye ulaşılması durumunda öncelik satın alınacak kartın bedelinin belirlenmesidir. Paykasa kart bedellerinin belirlenmesinde yapılacak harcamalar ya da bütçe dikkate alınmalıdır. İhtiyaçtan fazla bedelli kart alınmasından ya da tam tersi ihtiyaçtan daha az bedelli bir kart alınmasından sakınmak gerekmektedir.

Paykasa Kart Nasıl Alınmaktadır?

paykasa al

paykasa al

Paykasa kart nasıl alınır? Sorusunun karşılığında, çok basit, hızlı ve güvenli işlemler bulunmaktadır. Daha önce online mağazalar üzerinden alışveriş yapmış iseniz, bu mağazaların ödeme işlemi esnasında güvensiz ödeme gereçleri olarak bilinen kredi kartı ya da banka kartını veya banka hesap bilgilerinizi kullanmış olabilirsiniz. Size paykasa ödemelerinde aynı ilkeler doğrultusunda hareket edildiğini bilmelisiniz. Öncelikli olarak ön ödeme miktarınız doğrultusunda yani paykasa kart ile satın aldığınız kartın içerisinde bulunan para miktarı doğrultusunda, ürün ya da ürünleri veya hizmet ya da hizmetleri alışveriş sepetinize eklemelisiniz. Limite ulaştığınızda yani kart içerisinde bulunan bakiyeye eriştiğinizde, ödeme menüsüne gelmelisiniz. Ödeme menüsüne giriş yaptığınız da, para yatırma formu olarak da tabir edilen bölüm içerisinde paykasa satın al yazısının olduğunu göreceksiniz. Bu yazı üzerinden seçim yaptığınızda, açılan ekranda pin kodu ya da paykasa kodu ya da kart şeklinde bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Bu bölümde, paykasa almanız  ile sizlere bayi tarafından teslim edilmiş olan 16 rakamdan meydana gelen pin kodunu gelecektir.


53 Yorum var "Paykasa satın al"
 1. SABRİ dedi ki:

  Teşekkürler paykasa aldım sizden güvenilir firmasınız yardımcı oldunuz.

 2. Murat dedi ki:

  Paykasa kart satın almak çok kolaymış sayenizde.

 3. selman dedi ki:

  Uygun fiyata paykasa satın aldım pay kasa en kolay kullanılanı

 4. Ayhan dedi ki:

  Hızlı ve çabuk satışınızdan dolayı teşekkür ederim paykasa alırken beklemekten kurtardınız beni.

 5. Ismail dasdan dedi ki:

  Paykasa almak istiyorum

 6. mehmet recep kaskin dedi ki:

  nasıl alınır kredı kartı ıle alabılıemıyım

 7. muharrem pekgöz dedi ki:

  selam bende baykasa şifresi almak istiyorum ama alamadım

 8. Musti dedi ki:

  Havalelemi satın alınıyor sadece kredi kartı ile satın alınmazmı?

 9. Seyfi dedi ki:

  Slm ben pay kasa almak istiyorum nasıl alınır nerden alınıyor.

 10. Alaattin barışkan dedi ki:

  Nasıl alıcam paykas

 11. ferhat dedi ki:

  Nasıl alabilirim

 12. Hakan dedi ki:

  Çok iyi oldu bu sistem çok memnunuz.

 13. sultan aydin dedi ki:

  Kartı nasil.alabilirim

 14. hasan arslan dedi ki:

  Kart almak istiyom

 15. Cemil dedi ki:

  Bu sistemden nasıl alacam

 16. kemal dedi ki:

  Nasil alacam odeme nasil yapılıyor.

 17. bestami dedi ki:

  Paykasa istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 18. ali dedi ki:

  Ödeme sistemi acil hızlı nasıl alınır?

 19. Bilal tarık alpaslan dedi ki:

  Kart nasıl alırım bilgilendirmeniz için teşekkürler…

 20. cavid dedi ki:

  Almak istiyorum ama nasil??

 21. Haydar dedi ki:

  Paykasa almak için ne yapmalıyım?

 22. Gökhan dedi ki:

  Kart nasıl alırım güvenili ödeme nasıl yapılır?

 23. Samet dedi ki:

  Nasil alacaz bu karti

 24. Hayri dedi ki:

  50euro alım yaptım sizden tekrar almak istiyorum sizden çok memnunum ne kadar ödeyeceğim hesap no tekrar alabilirim.

 25. Omer dedi ki:

  Paykasa istiyorum nasıl alıyorum bilgi verimisiniz?

  • admin dedi ki:

   Ömer bey Sitemizin canlı desteğine bağlanarak güncel fiyatları öğrenebilir ön ödemeli kart alabilirsiniz.

 26. azat kaya dedi ki:

  Nasıl kart alabilirim

 27. memet dedi ki:

  Nasıl alacağım bilmediğim için desteğinizi rica ediyorum.

 28. Kadir dedi ki:

  Bu kartı almak istiyorum

 29. Yaşar Birnci dedi ki:

  Paykasa için ödeme yapcağım nasıl yapılıyor.

 30. yasin dedi ki:

  Bende istiyorum Fakat nasıl alındığını anlatır mısınız. İlk defa alacağım ?

 31. mustafa dedi ki:

  Kart alabilir miyim? bankası

 32. Nilay dedi ki:

  Merhaba nerden alabilirim bilgi alabilirmiyim?

 33. BERKEHAN ÖZEL dedi ki:

  Kart almak istiyorum

 34. cetin dedi ki:

  Kart almak istiyorum

 35. Ali dedi ki:

  Ön ödemek için kart almak istiyorum

 36. Harun dedi ki:

  Meraba kart alabilmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor

 37. Mehmet tacit dedi ki:

  Merhaba sistem çalışması için gerekli işlemler hakkında gayet iyi bilgiler verdiniz. Çok teşekkür ederim canlar

 38. isa yazıcı dedi ki:

  Kart almak kolay kullanımı basit arkadaşlar sadece 16 haneli bir kod. Vedilen kodu kopyalayıp sitedeki bölümünü yapıştırmak yetiyor.

 39. Paykasa dedi ki:

  Ön ödemeli kartlar konusunda elimizden gelen yardımı yapmaktayız. Arkadaşlar satın alırken lütfen dikkat edin.

 40. Mehmet Türüt dedi ki:

  Arkadaşlar kart alcağım. Sizden ricam nerede kullanılıyor belirtirmisiniz.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey almak için sitemizin sağ alt köşede bulunan canlı destek kısmından konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sitemizden gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

 41. Emre dedi ki:

  Ön ödeme sistemi istiyorum

  • Paykasa dedi ki:

   Merhaba Emre bey canlı destek veya telefon numaramız 0850 840 8227 numaramızdan işleminizi sağlayabilirsiniz.

 42. Ali Kırcan dedi ki:

  İnternette özellikle ödeme işlemlerinde önceden yaygın olarak kredi kartı kullanılmaktaydım. Kredi kartı kullanımı sırasında özellikle sanal ortamlarda güvenliği zedeleyecek bir takım olaylar yaşadım. Kredi kartı bilgilerimin başkalarına verilmesiyle birlikte, kredi kartından haberim olmadan kullanım gerçekleştirdiler. Tüm bu nedenlerden dolayı kredi kartı kullanımam oldukça riskli bir hal aldı. Şimdi paykasa ile tanıştım güvenli ve bir o kadar kullanışlı bir kart kullanımından çok memnunum. Paykasa kart özellikle güvenlik açısından aklımdaki tüm soru işaretlerini gideren bir karttır. Bunun sebebi sadece tek veya birkaç kullanımlık bir kart olmasının yanı sıra, kişisel bilgilerimi vermeden dilediğim şekilde işlemlerimi yapmam.

 43. Ecnebi dedi ki:

  Mobil ödeme ile paykasa alabilirmiyiz

Yorum Yapabilirsiniz