Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa satın alma yolları
12
Kasım
2016

Paykasa satın alma yolları; Her ürün ve hizmette olduğu gibi satış sonrasında da müşterinin isteklerine cevap vermek çok önemlidir. Hele ki internet gibi uzaktan sadece resim görerek satın alma işlemlerinde satış sonrasında isteklere cevap verebilmek daha da önem kazanmaktadır.

Sadece ürün değil hizmet ve soyut şeylerde de bu kurala uyum sağlamak çevrimiçi satışın olmazsa olmazıdır. Çevrim içi Paykasa kart satış destek ve satış sonrası destek bu sektörün her zaman önceliği olmuştur. Paykasa satışı yapan firmalar satın alınacak kart belirlendiği andan itibaren kartın sorunsuz bir şekilde kullanımına kadar destek vermeye devam eder. Bu desteği canlı destek hattında bulunan yetkili müşteri temsilcileri ile sağlar. Çevrim içi Bayilerin sağladığı bu hizmette genel olarak 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşılabilme söz konusudur. Canlı Paykasa kart satış destek ekibi tarafından kart ile ilgili soru ve sorunlar eksiksiz cevaplanmaktadır.

Paykasa kart bilindiği üzere sanal bir karttır.

Paykasa kart bilindiği üzere sanal bir karttır. 16 haneli bir pin kodundan oluşur ve herhangi bir basılmış hali söz konusu değildir.  Ön ödemeli Paykasa satış noktaları olan bayi internet sitelerinde üzerinde içinde ne kadar yüklü olduğuna dair bilgi bulur. Kart üzerinde satış fiyatı yazan kart bölümü bulunur. Çevrim içi Paykasa satın alma yolları sadece bu bayiler üzerinden sağlanır. Kartın satın alma ve satış aşaması bu ürün sayfasından seçilen ürün ile başlar. Firmaya ödeme, ödeme kontrolü, kart şifresinin müşteriye gönderimi ve son olarak kartın kullanımı ile son bulur. Kartlar müşteriye gönderildiği dakikadan itibaren aktiftir. Yani herhangi bir şekilde kartın aktifleşmesi beklenmemektedir. Kartı satın alırken ad, soy ad gibi hiçbir bilgi vermeye gerek yoktur. Sadece ödemenin yapıldığına dair bilgi paylaşmak yeterli olmaktadır. Bu da kartın kullanıldığı siteye kart sahibi hakkında hiçbir bilgi aktarılmıyor anlamına gelmektedir.

Paykasa Online Alışveriş

Paykasa çevrimiçi alışveriş yapabilmek için tasarlanmış ve daha sonra para gönderme içinde sıklıkla kullanılır hale gelmiştir. Online alışverişin hızı, güvenilirliği ve kolaylığı aynı şekilde Paykasa sanal karta da yüklenmiştir. Alışveriş sitesinin ödeme sayfasına verilen pin kodunu girmek ve ödeme de tamam tuşuna basmak yeterli. Paykasa kart al güvenli bir alışveriş yapmanın en kolay yoludur. Kaliteli ”Paykasa kart” sahipleri genel olarak güvensizlik duyduğu sitelerde bu kartı kullanmaktadır. Nedeni ise ne kişisel, ne de finansal hiçbir bilgi paylaşmak durumunda kalmamaktır.

Paykasa Satın Almak İstiyorum

Paykasa kart ile yeni tanışanlar veya satın almak için araştırma yapanların birçok tarayıcıda aradığı cümle Paykasa satın alma yolları olmuştur. Bu sorunun yanıtı ise birçok firma tarafından sunulan Paykasa kartlarıdır. Belirttiğimiz gibi Paykasa satışı çevrimiçi yapılan bir işlem düzeneği izler. Bu sistemde satın alma ve kullanma oldukça kısa bir süre içinde gerçekleşir. Yeni ”PAYKASA” kullanıcıları bir sonraki satın alma işlemlerinde daha deneyimli olacaklardır.

Paykasa Kart Numaraları Nedir

Sanal kart dünyasındaki hızlanma ve sayılarındaki artış genel olarak talebe bağlı ilerlemektedir. Bu artış internet dünyasında yaşanan güvensizliğin bir eseri olsa da bu sistemin kurulmuş olması da büyük bir avantaj anlamına gelmektedir. Sanal kartların tasarlanmış olması kişisel kimliklerin ortaya çıkmadan ödeme yapabilme özgürlüğü sunmaktadır. Bu da internet dünyasının olmazsa olmazı demektir. Sanal kartlar arasında sürekli kullanım sağlayan kimliksiz kartlar olsa da ayrıca tek kullanımlık olan ön ödemeli kartlar da bulunmaktadır. Ön ödemeli kart sisteminin ise en çok bilineni elbette ki Paykasa kart’dır.

Ön ödemeli Paykasa kart numaraları nedir denildiğinde ise 16 haneli rastgele rakamlardan oluşturulmuş koddur.  Paykasa son derece güvenilir bir sistem ile bir araya getirilmiş rakam dizinidir. Tahmin edilmesi mümkün olmadığı gibi her numara bir kez kullanıma verilmektedir.

Paykasa Pin Kodu Yanlış

Her iş de ve işleyişte olduğu gibi sanal kart sistemi olan Paykasa ’da bazen sorunlar oluşabilmektedir. Bu sorunlardan biri ise Paykasa pin kodu yanlış olarak gönderilmesi olabilmektedir. Bu durum çok nadiren yaşanıyor olsa da çözümlenemeyecek bir durum değildir. Yapılması gereken ise kullanılamayan pin kodunun satın alındığı bayi ile görüşülerek değiştirilmesini talep etmektir. Sorunun sabitliği konusunda bayi ile hemfikir olunduğu takdirde şifre değişikliği kısa sürede sağlanmaktadır. Bu sayede alışverişe güvenle devam edebilmek mümkün olabilmektedir. Hızlı Paykasa kart kullanımı ve satın alınma işlemi güvenli olduğu gibi verilen hizmette de güven oldukça önemsenmekte. Bayiler bu doğrultuda işlem sağlamaktadır.

Paykasa Güvenli Mi?

Hizmet veya ürün her ne satın alınıyor olursa olsun ürünün kalitesi ve satıcının güvenilirliği sorgulanmaktadır. Hele ki internet üzerinden satın alma işlemi sağlanıyor ise güven iki kat önem kazanmaktadır. Ödeme kartı Paykasa güvenli mi sorusunun da çıkış noktası tam burasıdır. Sadece internetten satışı olan bu kartın güvenilirliği sorgulanırken tek yanıt ile olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Satış ve kullanım esnasında sizden bilgi talep etmez ve tek kullanımlıktır. Bu sayede kaybedemezsiniz, çaldıramazsınız, kimse sizi tespit edemez, satın aldıklarınız konusunda kimsenin haber alacağı bir mecra olmaz.

Paykasa satın alma yolları

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
4 Comments to "Paykasa satın alma yolları"
 1. Salih Öksüz dedi ki:

  Belirttiğiniz Paykasa satın al ma yöntemleri çok doğru.

  • Paykasa dedi ki:

   Paykasa kullanıcılarını Sahteciliğe düşmemeleri adına uyarılarda bulunmaya çalışıyoruz. Paykasa satın alırken lütfen çok dikkat edin.

 2. Hayri Alaca dedi ki:

  Merhaba Paykasa kart almak oldukça kolay işlemleri çok rahat ve güvenli yaptım bozo kart güvenilir paykasa satın alcak arkadaşlara öneririrm.

Yorum Yapabilirsin.