Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa İstanbul ve Türkiye genel bayisi

İstanbul ve Türkiye genel bayisi

İstanbul ve Türkiye genel bayisi olarak hizmet sağlayan internet sitelerinin diğer web siteleri gibi kolay bir şekilde hizmet sağlamadığı bilinmelidir. Zira öncelikle bu kartın satışını yapmak için gerekli belge ve izinleri tamamlamak gerekir. Bayilik alınmasının ardından satışın gerçekleştirileceği bir nevi sanal mağaza oluşturulmalıdır. Bu şekilde Paykasa satışı yapmak ve bayilik açmak mümkündür. Paykasa bayiliği almak ise oldukça teferruatlı ve en önemlisi bir şirket olmayı gerektiren başvuru sürecine sahiptir. Bu konuda en yetkili merci ise Paykasa kartın kendi sitesinde sunulan bilgilerdir.

Paykasa Bayileri Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu denli güvenilir ve bu denli kullanışlı olduğundan bahsettiğimiz Paykasa’nın satın alınması esnasında da güveni daim kılmak için elbette ki bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Özellikle Paykasa bayileri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken hususların başında yetkilendirilmiş olması gelmektedir. Paykasa kart İstanbul ve Türkiye genel bayisi olarak kendisini tanıtan ancak gerekli olan sertifikalar ve yetkilendirme belgelerini taşımayan birçok illegal site bulunmaktadır. Bu sitelerden alışveriş yapmamaya özen göstermek oluşabilecek mağduriyetleri ön görmek anlamına gelir. Yapmanız gereken ise, bir Paykasa satış sitesine girdiğinizde öncelikle yetki belgeleri, şirket bilgilerinin açıkça beyan edilip edilmediği ve satış konusunda gerekli sertifikalara sahip olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

Paykasa Bozdurulan Bayiler Hangileri?

Paykasa kart İstanbul Türkiye genel bayisi olarak hizmet veren bayilerin tümünde satışı söz konusu iken bozdurma işleminin bazıları tarafından yapılıyor olması tamamen bayinin şirket politikasından kaynaklanmakta. Zira bunu bir komisyon bedeli karşılığı ve aynı zamanda bir risk altında yapıyor olması bayinin de belli bir kazanç elde ediyor olmasını zorunlu koşmakta. Sonuç olarak Paykasa bozdurulan bayiler genel olarak yetkili bayilerdir. Ancak bozdurma işlemi yapmadan önce mutlaka bayinin bilgilerini araştırmakta fayda vardır.