Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Paykasa Nerelerde Kullanılabilir?

Nerelerde Kullanılabilir?

Ön ödemeli kart Nerelerde Kullanılabilir Paykasa ön ödemeli kart satın almanızın ardından bu kartı oyunlar dışında nerelerde kullanabileceğinizi merak ediyorsanız son dönemde kullanım alanının giderek genişlemesi sayesinde oyun platformlarının yanı sıra alışveriş siteleri ve çeşitli hizmetlerde kullanım imkanın yer aldığını söylemek mümkündür. özellikle yabancı markalardan ve yabancı sitelerden alışveriş yapanların en çok önemsedikleri ödeme aracı haline dönüşen Paykasa da diğer yandan da para gönderme işlemi sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece para göndermek istediğiniz kişiye mevcut Paykasa şifrenizi iletmeniz olacaktır. Bu kişinin bu parayı kullanabilmesi için bayiler aracılığı bozdurma imkanı bulunmaktadır. Bu sayede masrafsız olarak dilediğiniz kişiye, dilediğiniz tutarda para göndermeniz mümkündür. Paykasa ön ödemeli kart satın almanın avantajlarını ve aynı zamanda güvenilirliğini sağlamak için sizde bu önemli ödeme aracını kullanın, aklınızdaki soru işaretleri yok olsun.

Paykasa Kart İstanbul Türkiye Genel Bayisi

Hayatımıza kısa süre önce girdiğini düşündüğümüz ancak dünya üzerinde uzun süredir kullanılmakta olan ön ödemeli ve sanal kart sistemlerinin tercih edilirliğindeki büyük artışın nedeni internet üzerinden alışveriş yapmanın kolaylığını güvenle yaşamak geliyor. Öyle ki erişilebilirliği daha rahat olan bu alışveriş yönteminde oluşabilecek olumsuzları yok etmek için yapılabilecek en iyi güvenlik önlemi olan bu ödeme yöntemlerini kullanmak sadece güvenlik açısından değil, aynı zamanda sistemi itibariyle daha hızlı ve bütçe dostu harcama yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Paykasa İstanbul Türkiye genel bayisi olarak hizmet sağlayan sitelerin yoğun ilgi görmesindeki temel neden de asıl olarak bu saymış olduğumuz olumlu yönlerdir. Paykasa bilindiği üzere ön ödemeli sanal kart sistemidir. Tek kullanımlık olan kartın güvenlik konusundaki tutumu ve tarzı ise kuşkusuz kusursuzdur. Paykasa kartı bir kez satın alır, bir kez kullanır ve arkanızda iz bırakmadan ihtiyacınıza hızlı bir şekilde ulaşırsınız.

Paykasa Fiyatları Neden Değişken?

Paykasa İstanbul Türkiye genel bayisi aracılığı ile satışının söz konusu olduğu ön ödemeli kart sisteminin farklı fiyatlar ile satılıyor olmasının temel nedeni bayiliklerin birbirlerinden farklı kar amacı gütmesidir. Bazı bayiler promosyonlar yaparak daha düşük fiyatlarda satış yaparken, bazıları ise standardı koruyarak belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden Paykasa kart satışı yapmaktadır. Burada önemli olan ise kartın olabilmesi mümkün olan tutardan çok daha düşük tutara satılıyor olması konusudur. Bu durum ancak illegal bir site tarafından dolandırıcılık amacı ile yapılabilecek bir promosyon örneğidir. Ki bu sitelere kesinlikle itimat etmemek ve mutlak Paykasa alışverişinin yapılacağı sitenin izin ve yetkilerini kontrol etmek şarttır.