Bizi Arayın :0850 840 82 27|

[email protected]

Çalışma saatleri: 7/24

Sanal İşlemlerde PayKasa Kart
03
Mart
2016

S
anal işlemlerde PayKasa Kart ; Teknoloji çağı insanının en büyük korkularından bir tanesi internet dolandırıcılığıdır. Bu konuda ne kadar hukuki önlemler alınsa da önüne geçmek elbette ki çok zordur. Çünkü internet dolandırıcıları oldukça profesyonel yöntemlerle çalışmaktadır. Bu noktada kredi kartlarının güvenilirliği elbette ki tartışma konusu olmuştur. Çünkü kredi kartlarının sağladığı güvenlik maalesef bazen sizin dolandırılmamanız için yeterli olmayacaktır. Bu açıdan bakıldığında kredi kartı ya da havale dışında farklı arayışlar içine girmeniz oldukça mantıklıdır.

Paykasa diğer kartlara göre çok daha hızlı!

İşte bu durumda sanal işlemlerde PayKasa Kart kullanmanız bu işle uğraşan kişiler tarafından oldukça tavsiye edilen bir yöntemdir. PayKasa Kart’ı ödeme seçeneklerine ekleyen sitelerden bu seçeneği kullanarak ödemelerinizi çok daha rahat ve güvenilir bir şekilde yapmanız mümkündür. Ayrıca diğer kartlara göre çok daha hızlı bir işlem sunduğunu da deneyimleriniz sonucu öğrenebilirsiniz.

Sanal işlemlerde PayKasa Kart kullanmak henüz çok yaygın bir yöntem değildir. Fakat bu yöntemi kullanıp onaylayan pek çok kişi vardır. Bu kişiler PayKasa Kart’ın kendilerine sağladığı güvenilir, hızlı ve rahat işlem özelliğinden oldukça memnun kalmışlardır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yap

Kendi kişisel bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yaptığınız bu kart sayesinde, dolandırıcıların eline de asla koz vermemiş olursunuz. Sadece bu kartı alırken yine havale ya da kredi kartı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu kart sayesinde kişisel bilgilerinizi her defasında paylaşmazsınız. Sadece tek bir kart ile PayKasa geçen bütün sitelerden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. PayKasa Kart, ön ödemeli bir karttır. Yani ödeyeceğiniz miktarı önceden bu karta tanımlamış olmanız gerekmektedir. Ancak bu miktarda ödeme yapmanız mümkün olmaktadır.

PayKasa kart  10, 15, 20, 25, 50, 100, 250 Euro tanımlanmaktadır.

PayKasa kart genellikle 10€, 15€, 20€, 25€, 50€, 100€, 250€ ve 500 Euro olarak tanımlanmaktadır. Elbette ki siteden siteye göre de bu miktar değişebilmektedir. Bu kartların fiyatını önce siz ödeyerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Böylece kredi kartında yaşadığınız sürprizler ile bu kartta karşılaşmamış olursunuz. Sanal işlemlerde PayKasa Kart ile ödeme yapmak istediğinizde öncelikle kartın elinizde bulunması gerekir. Bu karttaki PİN kısmını kazıyarak 16 haneli kodunuza ulaşabilirsiniz. Ödeme seçeneğini PayKasa Kart seçtiğinizde site sizden bu 16 haneyi isteyecektir. Bu sayede ödemenizi başka hiçbir ödeme şeklinin sağlamayacağı bir güvenlikte yapmanız mümkündür. Çünkü bu 16 haneli paykasa başka kimsede bulunmayan sadece size özel ve tek seferlik bir koddur. Bu kart sizin internet dolandırıcılarının eline düşmeniz ihtimalini rafa kaldırmaktadır.

PayKasa kart aslında sanal bir karttır

PayKasa kart aslında sanal bir karttır. Ortada nakit akışı gibi bir durum söz konusu değildir. İleri teknoloji ürünü olan bu kolaylık sağlayıcı kart zaten geleceğin ödeme şekilleri olarak görülmektedir. Bu yüzden gelecekte de insanlar nakit parayı bırakacak. Artık ortadan maddi olarak bir paranın olmadığı bu sanal özellikte ki ödeme şekillerine geçecektir. Bu yüzden mutlaka PayKasa Kart’ı bir seferliğine de olsa denemelisiniz.


5 Yorum var "Sanal İşlemlerde PayKasa Kart"
 1. suzan zorlu dedi ki:

  Alış veriş kolaylığı sağladı bankalar kartlar uğraşmadan tek kodla işiğmi hallediyor..

 2. ayse yalın dedi ki:

  genel olarak cogu sıtede gecıyor onerırım..

 3. Bülent dedi ki:

  Paykasa almak istiyorm

 4. Unsal dedi ki:

  Ben aciklamaya paykasa yazdım yanlış oldu sanırım

Yorum Yapabilirsiniz