Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Tek Kullanımlık Paykasa Kart Satın Alma
19
Ekim
2016

Tek kullanımlık Paykasa kart satın alma; Sistem itibari ile farklı bir kullanım şekli olmayan ve tek kullanımlık “Paykasa” kart satın alma olarak. Bayiler tarafından satılan kartın içerisindeki kalan bakiye geçerliliğini yitirmektedir. Bu durum nedeni ile kullanıcılar alışverişleri öncesinde satın alacakları ürünün fiyatına dikkat etmeli. Ona uygun “Paykasa” kart satın alma işlemi sağlamalıdır.

“Paykasa” bozdurma işlemi çoğu bayi tarafından yapılmasa da bazı bayiler bu tür işlemleri belirli komisyon karşılığında yapmaktadır. Ancak bu işlem doğrultusunda hizmet alırken kişisel bilgi veya banka bilgisi paylaş ‘mamaya dikkat edilmelidir. Ön ödemeli “Paykasa” tek kullanımlık olması ile tercih edilir. Bu yöntemin güvenliği üst düzeye taşıdığı ve kişinin hiçbir bilgisini paylaşmadan alışveriş yapabildiği yöntem olarak kullanıcısı artış göstermektedir.

Dünya üzerinde birçok ülke ‘de kullanılan Paykasa satın al” kart Türkiye de yeni yeni bilinmeye başlamıştı. Ancak çoğu internet sitesi ve oyun sitesi tarafından ödeme yöntemi olarak kabul gören bir sistemdir.

“Paykasa” ile Oyun Oynama

İnternet üzerinden para harcamanın tek yolu alışveriş gibi gözükse de son dönemde İnternet’in eğlence aracı olan oyunlarda para yatırılıyor. Yatırılan paralar sayesinde kazanılma sonucunda daha yüksek tutarlar elde ederek eğlenme anlamına gelmiştir. Elbette ki yasal olan oyun sitelerinde de can alma için para yatırma gibi işlemler sağlanmaktadır. Ancak uluslararası oyun sitelerine para yatırma yoğunluğunun fazla olması ve bu sitelere karşı duyulan güvensizlik; “Paykasa” ile oyun oynama ve para yatırma yönteminin yaygınlaşmasına sebep olmuştur. Bu işlemi sağlamak için (https://www.Paykasasatinalkart.com) adresi üzerinden yatırmak istediğiniz tutara uygun tek kullanımlık ön ödemeli kart satın almalısınız. Güvenli bir şekilde oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Paykasa Üyelik

“Paykasa” kartın satışı tek bir anlayış üzerine kurulmuştur. O da bilgi güvenliği için tamamen bilgi talep etmemektir. Bu nedenle “Paykasa” üyelik gerektirmeyen bir işleyişe sahiptir. Zira üyelik sağlanan bir sistem için kişisel bilgiler ile birlikte finansal bilgiler gibi birçok bilgi aktarılmalıdır. Bu gibi durumlara maruz kalmamak istiyorsunuzdur. “Paykasa” kullanma’yı seçenlerin kartı alırken böyle bir bilgi paylaşması kartın sistemine tamamen terstir. Yapacağınız “Paykasa” alım işlemlerinde de sizden herhangi bir şekilde bilgi talep edilmesi söz konusu ise işlem sağlamamanızı tavsiye ediyoruz. Bu tür olasılıklar ile uğraşmamak adına Paykasa alımlarınızı [“Paykasa kart satın al] adresinden sağlayabilirsiniz.

Tek Kullanımlık “Paykasa” Kart Satın Alma

İnternet’in bilgi aynı zamanda bir eğlence ortamı olarak kullanımı giderek yaygınlaşırken. Oyun ve sosyal paylaşım sitelerinde ücret ödenmesi durumları ortaya çıkıyor. Özellikle oyun tutkunlarının para karşılığı oyunda kullanmak için bir şeyler satın almak durumundalar. Hizmet doğrultusunda ödeme yapmaları yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Oyun siteleri arasında yabancı olanlar üzerinden sayılı ödeme seçenekleri bulunuyor. Aynı zamanda bu tür sitelere tam anlamı ile güvenilmez. Kimlik Bilgi’leri, maddi bilgilerin sitede kalmaması adına sanal Kart’lar tercih edilmeye başlanmıştır. Sanal kart olarak bilinen diğer adı ile ön ödemeli kart sayesinde kişisel bilgilerinizi vermezsiniz. Aynı zamanda maddi hiçbir veriyi siteye aktarmayan yanları bu denli sık tercih edilmesinin sebepleri arasındadır.

Tek Kullanımlık “Paykasa” Kart Satın Alma, dönemin en çok tercih edilen ön ödemeli kart kullanım yöntemidir. Paykasa kart alırken nelere dikkat edilmeli konusunu paylaşmıştık. Kartın satışından, kullanım sonrasına kadar olan süreçte kullanıcı kendi şahsi bilgilerini paylaşmaz ve arkasında delil bırakmadan ödemesini gerçekleştirir. Bu şekilde işlem sağlayan kartın ayrıca internet alışverişlerinde de sık sık kullanıldığı görülmektedir.

Facebook Oyunlarında “Paykasa” Kullanın

Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook aynı zamanda birçok çevrimiçi oyunu da içerisinde barındırır. Bu oyunlarda can alma, oyunda kullanmak üzere malzemeler edinme gibi ihtiyaçlar doğduğunda ise satın al gibi bir bilgilendirme çıkmaktadır. Bu bilgilendirme sonrasında kişiler, özellikle oyun tutkunları belirli bir ödeme yaparak ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu satın al işlemi karşısında eğer ki güvenli bir satın alma işlemi sağlanmak istiyoruz. Size tavsiyemiz Facebook oyunlarında “Paykasa” kullanın. Bu kullanım sayesinde gerek oyun sağlayıcısına gerekse Facebook’a hiçbir finansal bilginizi aktarmamış olacaksınızdır. Oyunun güncellenmesi veya herhangi bir şekilde yeni can alınması gibi durumlar doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapanların yaşadığı otomatik olarak hesaptan çekilme durumu; tek kullanımlık “Paykasa” kart satın alma, olması nedeni ile yaşanmayan bir durumdur. Bu sayede sizin bilginiz dışında herhangi bir harcama yapılmamış olacaktır.

“Paykasa” Bayileri

Kartın kullanım alanlarının yoğunlaştığı internet üzerinden sağlanan “Paykasa” satışı için firmalar bayilik başvurusunda bulunmakta. Edindiği yetkiler dâhilinde hizmet vermektedirler. “Paykasa” bayileri herhangi bir Real mağaza sahibi olmadan internet üzerinden direk satış yaparak hizmet sağlamaktadır. Bu hizmeti sağlarken müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarlar. Uygun fiyatlar ile “Paykasa” satışı yapan bayiler sıklıkla tercih edilmektedir. Sitemiz Paykasasatinalkart.com bayiliği bulunan, sertifikalarını edinmiş ve müşterisinin memnuniyeti için çalışan önemli “Paykasa” satış noktalarının başında gelmektedir.

“Paykasa” Ücretleri

Birçok bayi tarafından yapılan “Paykasa” satış işleminde fiyatlarda birbirinden farklıdır. Standart olan kartın içindeki meblağın üzerine bayilerin belirli bir komisyon eklemesi sonucu satış fiyatı ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle “Paykasa” ücretleri konusunda kesin bir tutar söylemek mümkün değildir. Ancak bilinen ve sıkça kullanılan bayiler aralıklı olarak kampanyalar yapmakta ve uygun fiyata satış sağlamaktadır.

Tek Kullanımlık Paykasa Kart Satın Alma

Son düzenlenme: 21 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
3 Comments to "Tek Kullanımlık Paykasa Kart Satın Alma"
  1. Mahmut özcan dedi ki:

    Paykasa kart tek kullanımlık kartı bölerek kullanabilirmiyim?

  2. Can kosifoğlu dedi ki:

    Paykasa satın almak istiyorum veya satmak istiyorum sorularındaki önemli nokta kartın aktif bir şekilde artık ülkemizde kullanılıyor olmasıdır. Uzun süre önce kartı satın almış ancak kullanmamış, kullanma fırsatı bulamamış veya ihtiyacı kalmamış kişiler bu tür ilanlar ile ellerindeki Paykasa kart şifrelerini satabilmektedir. Elbette ki bu yasal bir satış değildir. Şifrede bir sorun olması veya daha farklı bir sorunda muhatap bulabilmek adına yetkili bir bayiden yeni bir Paykasa kart satın almak en doğrusudur. Bu sayede satış sonrasında destek hizmetinden faydalanabilirsiniz. Oluşabilecek sorunlara anında yanıt alabilmek ve her an kart alış işlemi gerçekleştirebilmek adına güvenilir bayiler arasından seçim yapabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin.