Bizi Arayın :0850 840 82 27|

info@paykasasatinalkart.com

Çalışma saatleri: 7/24

Ucuz Paykasa Kart Al
10
Şubat
2016

Ucuz Paykasa kart al; Ön ödemeli elektronik sistem ifadesi ile anılan Paykasa kart, günümüzde alternatif ödeme seçeneği olarak görülmektedir. Banka havalesi, Visa ya da master card ödemeleri ve EFT gibi ödeme yöntemlerinin dışında olmakta bu uygulama. Aynı zamanda nakit para taşıma ve kullanma alışkanlığına da son vermektedir. İlk bakışta kredi kartı ya da banka kartları ile aynı hizmeti sunuyor gibi görülmekte. Fakat bu klasik yöntemler ile ucuz Paykasa kart arasında büyük farklar bulunmaktadır.

Özellik ile kredi kartı, banka tarafından belirlenen limitlerde bulunmakta ve maksimum limite kadar harcama yapılmasına imkân sağlanmaktadır. Küçük bütçeli bir harcamayı yaptıktan sonra, ikinci üçüncü ve daha fazlası harcamayı yapmanıza imkân sağlanmaktadır. Kartlara aidat ödenmekte, kart ücreti, gecikme faizi, limit aşım ücreti gibi benzer ek masraflar ödenmekte. Bu sebeb ile yapılmayan harcamalar için ekstra borç yükü ile karşılaşılmaktadır.

Tüm bu avantajlar dâhilinde Paykasa kart.

Paykasa kartta ise, bunların hiç biri gündeme gelmemektedir. Karta bir defa belirlenen oranda yükleme işlemi yapılmakta ve yapılan yükleme miktarı kadar harcama gerçekleşmektedir. Yukarıda bahsedilen hiçbir ek masraf Paykasa kartta bulunmamaktadır. Tüm bu avantajlar dâhilinde Paykasa kart sistemi almak isteyenler, bu hizmeti resmi olarak gerçekleştiren bayiler ile irtibata geçmeli. Paykasa için bir hesap oluşturulmasını sağlamaktadır. Paykasa kart almak maksadı ile yapılan araştırmaların başında, ucuz Paykasa kart al şeklinde bir ifade gündeme gelmektedir. Ucuz Paykasa kart al araştırmalarının karşılığı, resmi olarak yetkilendirilen ve en uygun fiyatlar ile kart oluşturan bayilere çıkmaktadır. Sizlere sunduğumuz Paykasa kart satış işlemleri resmi kimliğimiz ve yetki belgemiz ile yerine getirilmekte. Piyasada yer alan en uygun fiyatlar olarak göze çarpmaktadır.

Ucuz Paykasa Kart Al Ne Anlama Gelir?

Ucuz Paykasa kart al, en uygun bedel ile belirlenen limitler dâhilinde kart alınması anlamına gelmektedir. Ucuz ifadesinin altında ise, dolar ve Euro gibi para cinslerinin Türk lirası olarak karşılığı bunmaktadır. Paykasa kartların limitleri, dolar ve Euro üzerinden belirlenir. Kart satın alınmasında ödenen paraların Türk lirası karşılığı ucuz kavramını ortaya çıkarmıştır.

Sizlere sunmakta olduğumuz belirttiğimiz (ucuz Paykasa kart al). İbaresinin altında güncel en uygun döviz kurları ile Türk lirası değerleri yer almaktadır. Hiçbir komisyon almamamız ve ek ücret talep etmiyor olmamız, sunduğumuz Paykasa hizmetlerinin ekonomik bedeller ile gerçekleşmesine neden olmaktadır.

Ucuz Paykasa Kart Satın Alımı Nasıl Yapılır?

Eğer sizlerde ucuz Paykasa al işlemini yapmak istiyor iseniz; resmi olarak yetkili bayinizin canlı destek hattı ile irtibata geçmelisiniz. Size verilen kaliteli hizmetlerimizden yararlanarak en uygun bedelleri ile Paykasa kart sahibi olmalısınız. Çevirim içi Canlı destek hattımızdan Paykasa fiyatları hakkında ve Paykasa satın al kart ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Hızlı Canlı destek hattımız, sizlere hizmet vermek maksadı ile 7/24 anlayışı ile çalışmaktadır.

Ucuz Paykasa Kart Al

Son düzenlenme: 20 Şubat 2017 Düzenleyen: admin
18 Comments to "Ucuz Paykasa Kart Al"
 1. Murat Kırımlı dedi ki:

  Paykasa kart satın aldım gerçekten kullanımı çok kolaymış teşekkür ederim kaliteli hizmetinizden dolayı.

 2. Bilgin Aydin dedi ki:

  Banka hesap numaranizi alabilir miyim? 10 euro paykasa almak istiyorum.

 3. muhammed dedi ki:

  merhaba paykasa satın alacaktım

  • admin dedi ki:

   Merhaba Muhammed bey Sitemizdeki canlı destek kısmından Paykasa kart alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

 4. İsmail dedi ki:

  Paykasa kodu için teşekkür ederim kaliteli ve smaimi hizmet aldım memnun kaldım.

 5. mustafa dedi ki:

  Paykasa satın almak istiyorum ne yol izlemeliyim

 6. Cemal dedi ki:

  Nasil alırım bide ücretli mi

 7. buğra dedi ki:

  nasıl kart alabilirim

 8. hakan kışla dedi ki:

  Selamlar paykasa kart nasıl alacağım

  • admin dedi ki:

   Selam Hakan bey sitemizde sağ alt köşede bulunan Canlı destek kısmından giriş yaparak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 9. YUNUS dedi ki:

  kredi kartı ile paykasa almak istiyorum

 10. Ali bada dedi ki:

  Paykasa almak istiyorum

 11. Murat dedi ki:

  Paykasa kart alacaktım

 12. kenan birinci dedi ki:

  Ucuz fiyatlardan yararlanarak paykasa kart satın almak istiyorum.

  • Paykasa dedi ki:

   Merhaba Kenan bey sitemiz sağ alt köşedeki sohbet kısmından uygun fiyarları öğrenebilir satın alma işlemi gerçekleştriebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsin.